Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Pleciona, brązowa bransoletka, wykonana z miękkiej eko - skóry. Można regulować jej obwód za pomocą przesuwalnego węzła.
Dla Panów ceniących sobie dyskretną elegancję ale i pewien luz. Świetnie będzie się komponować z nieformalnymi strojami, ale doda również niepokoju klasycznym stylizacjom.
Miękka, wygodna i niebanalna.
Osoby lubiące kolor brązowy lubią przywracać porządek i promieniują wewnętrznym poczuciem bezpieczeństwa, a uczciwość to ich wielka zaleta, w dodatku nie udają i unikają przesady.
| Kod produktu: | ar1225 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | laminat skórzany, sznurek jubilerski |
| Kolor: | brązowy |
| Szerokość: | 0,5 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok 8 cm, regulowana |
| Typ rzemyka: | pleciony, średnica 5 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.27 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 18.03.2026 18:02:36 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 18.03.2026 17:54:22 |
| Edyta B. | 1 szt. | 13.03.2026 00:01:05 |
| Helena B. | 1 szt. | 14.01.2026 07:41:35 |
| Helena B. | 1 szt. | 19.12.2025 08:30:51 |
| Patricia M. | 1 szt. | 05.12.2024 21:29:43 |
| Ewa B. | 1 szt. | 03.12.2024 13:47:06 |
| Dorota G. | 1 szt. | 03.09.2024 22:19:18 |
| Natalia ". | 1 szt. | 30.01.2024 11:42:36 |
| Dorota w. | 1 szt. | 27.01.2024 20:47:54 |
| Karolina H. | 2 szt. | 27.12.2023 23:21:08 |
| Gabriela D. | 1 szt. | 22.11.2023 11:04:57 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 18.11.2023 18:03:49 |
| Jadwiga M. | 2 szt. | 08.11.2023 16:05:03 |
| Michalina W. | 1 szt. | 15.09.2023 22:21:43 |
| Michalina W. | 1 szt. | 10.09.2023 20:37:31 |