Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Duża, stojąca figurka słonia z dużymi uszami, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota. Figurka posiada ciekawą i bogatą fakturę.
Słoń na szczęście to jeden z najpopularniejszych talizmanów. Źródeł słoniowego talizmanu można się dopatrywać w hinduizmie. Dlaczego szczęście przynosi tylko słoń z trąbą skierowaną do góry? Być może wiara ta wzięła się z przekonania, że podkowa powinna być zwrócona końcami do góry, aby przynosiła szczęście. Słonik z trąbą uniesioną do góry jest często jedyną (poza długopisem) „pomocą”, na którą przymykają oko nawet egzaminatorzy na egzaminach państwowych.
| Kod produktu: | ar2516 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare złoto |
| Długość: | 4,0 cm |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Wysokość: | 4,2 cm |
| Waga: | 36.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Izabela S. | 1 szt. | 29.03.2026 23:34:29 |
| Jolanta M. | 1 szt. | 25.01.2025 13:39:02 |
| Klaudia M. | 9 szt. | 08.05.2022 14:56:38 |
| Levan K. | 1 szt. | 18.02.2022 18:52:01 |
| Beata B. | 1 szt. | 06.01.2022 11:48:13 |
| Iwona B. | 1 szt. | 16.12.2021 23:16:23 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 03.12.2021 23:47:53 |