Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Subtelna broszka z żurawiem, wykonana z metalu nieszlachetnego, pokryta kolorem starego srebra, z niezwykle prostym i trwałym zapięciem.
Żurawie to oznaka wierności, mądrości, długowieczności i czujności. Ta ostatni cecha wiąże się z legendą wedle której żuraw w podkulonej nodze trzyma kamień, który w razie niebezpieczeństwa upadał na drugą tym samym budząc go. Z kolei krzyki przylatujących i odlatujących żurawi oznajmiały wiosenne siewy i jesienne zbiory.
Częstym motywem jest przedstawianie żurawia na tle zachodzącego słońca co ma być oznaką nadchodzącego awansu społecznego.
| Kod produktu: | rr1379 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | błyszczące postarzone srebro |
| Długość: | 3,1 cm |
| Szerokość: | 3,9 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Waga: | 3.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Małgorzata O. | 1 szt. | 21.11.2022 13:35:41 |
| Danuta M. | 1 szt. | 16.11.2022 09:15:53 |
| Krystyna T. | 1 szt. | 19.02.2022 09:29:12 |
| Joanna Ł. | 1 szt. | 29.01.2022 12:54:11 |
| Patrycja S. | 1 szt. | 29.12.2021 08:24:40 |
| Maciej R. | 1 szt. | 15.12.2021 19:47:29 |
| Marta K. | 1 szt. | 12.11.2021 15:07:56 |
| Joanna S. | 2 szt. | 12.03.2021 21:22:36 |
| Mariola G. | 1 szt. | 18.01.2021 13:25:15 |
| Agata F. | 1 szt. | 16.10.2020 21:47:14 |
| Monika W. | 1 szt. | 27.07.2020 17:19:57 |
| Ewa P. | 1 szt. | 15.03.2020 21:20:19 |
| Urszula B. | 1 szt. | 05.03.2020 20:16:47 |
| Anna M. | 1 szt. | 11.12.2019 16:03:12 |
| Elżbieta Ś. | 1 szt. | 11.12.2019 01:40:54 |
| Marta W. | 1 szt. | 08.12.2019 18:22:16 |