Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Elegancka broszka w kształcie wstążki. Wykonana ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze hematytu. Posiada wygodne zapięcie na agrafkę, które zapobiega przypadkowemu zgubieniu czy przekręcaniu się.
Artystyczny charakter wstążki w połączeniu z nietypową nowoczesną kolorystyką przypominającą kolor grafitu, powodują że broszka przyciąga uwagę. Może być z powodzeniem noszona do szala, apaszki czy swetra na pewno nada stylu i klasy naszej stylizacji.
Czarna Wstążka to obecnie najpopularniejszy na świecie symbol żałoby. Najczęściej przypinana jest do stroju na pogrzeb lub jest noszona przez pewien czas dla podkreślenia pamięci o zmarłej osobie. W telewizji czy w prasie oznaczenie to pojawia się najczęściej przy logo.
| Kod produktu: | rr1899 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, kolor hematytowy |
| Długość zawieszki: | 6,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,2 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka 3,5 cm |
| Waga: | 10 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna D. | 2 szt. | 28.03.2023 18:35:09 |
| EWA M. | 1 szt. | 23.03.2023 14:57:08 |
| Tamara T. | 1 szt. | 15.03.2023 08:57:35 |
| Katarzyna P. | 2 szt. | 01.03.2023 09:41:07 |
| Katarzyna P. | 2 szt. | 01.03.2023 09:38:42 |
| Joanna Z. | 1 szt. | 16.01.2023 19:29:09 |
| Lucyna B. | 3 szt. | 05.01.2023 16:11:42 |
| Grazyna J. | 1 szt. | 17.10.2022 12:14:46 |
| Magdalena Ż. | 2 szt. | 21.09.2022 21:00:23 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 16.08.2022 17:37:50 |
| EWA C. | 2 szt. | 01.08.2022 11:41:40 |
| Maciej K. | 2 szt. | 19.07.2022 17:40:54 |
| Ewa B. | 2 szt. | 18.07.2022 18:18:38 |
| Barbara K. | 2 szt. | 15.07.2022 22:33:47 |
| Eleonora M. | 1 szt. | 11.07.2022 21:11:53 |
| Anna W. | 2 szt. | 04.06.2022 10:42:17 |