Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Niewielka broszka w kształcie kwiatu róży, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra, zapinana na mocną ale niewielką agrafkę.
Najpopularniejszy motyw roślinny w nowej, delikatniejszej odsłonie. Maleńki, subtelny kwiatek róży doda uroku i powabu każdej kobiecie. Niezwykle romantyczna, będzie dyskretnym acz artystycznym dodatkiem do letnich sukienek, szali, chust czy kapeluszy.
Kobiety lubiące romantyczny outfit chętnie sięgną po broszki z motywem kwiatowym.
Może to być przepiękny prezent dla bliskiej Ci osoby.
| Kod produktu: | rr714 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 2,4 cm |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka 1,8 cm |
| Waga: | 2.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Małgorzata B. | 1 szt. | 23.11.2021 19:24:33 |
| Marzenna R. | 1 szt. | 30.07.2021 15:12:35 |
| Wioleta C. | 1 szt. | 08.05.2021 09:00:48 |
| Beata F. | 1 szt. | 25.03.2021 08:35:55 |
| Basia Z. | 1 szt. | 20.01.2021 13:59:45 |
| Marzena M. | 1 szt. | 26.12.2020 01:11:14 |
| Anna B. | 1 szt. | 10.11.2020 14:24:55 |
| Łukasz P. | 1 szt. | 11.09.2020 16:48:55 |
| IRENA W. | 1 szt. | 15.08.2020 23:30:30 |
| Irena O. | 1 szt. | 12.08.2020 16:24:26 |
| Anna T. | 1 szt. | 31.05.2020 00:18:11 |
| Sylwia Ś. | 1 szt. | 08.01.2020 20:56:36 |
| Anna B. | 2 szt. | 02.07.2019 07:47:32 |
| Agata D. | 1 szt. | 02.06.2019 13:11:55 |
| Wanda B. | 1 szt. | 10.09.2018 19:03:15 |
| Izabela K. | 2 szt. | 21.01.2018 22:57:11 |