Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękna, zmysłowa broszka w kształcie artystycznego oka, zdobiona cyrkonią, wykonana z metalu nieszlachetnego pokrytego srebrną powłoką, o gładkiej i polerowanej powierzchni.
Broszka przypominająca swoim kształtem oko gdzie źrenicą jest błyszcząca cyrkonia. Samo oko posiada wiele znaczeń i jest różnie interpretowane. Uchodzi za symbol światła, władzy, miłości ale również wstydu, zazdrości, wyraża również troskę czy nastrój. Na podstawie koloru można z oczu wyczytać temperament i charakter osoby "badanej".
Ciekawy i uniwersalny prezent dla niej.
| Kod produktu: | rr1389 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny posrebrzany |
| Kolor: | jasny srebrny |
| Długość: | 7,1 cm |
| Szerokość: | 2,1 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Ilość cyrkonii: | 1 szt. |
| Rodzaj cyrkonii: | szklana, przezroczysta |
| Waga: | 4.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara G. | 1 szt. | 08.02.2022 15:31:01 |
| Małgorzata B. | 1 szt. | 20.10.2021 15:34:26 |
| Ewa P. | 1 szt. | 20.10.2021 10:31:47 |
| Mariola Z. | 1 szt. | 18.08.2021 13:19:56 |
| Kinga G. | 1 szt. | 27.06.2021 20:25:27 |
| Anna K. | 1 szt. | 30.05.2021 09:23:20 |
| Aneta D. | 1 szt. | 19.05.2021 15:18:18 |
| Ewa K. | 1 szt. | 26.01.2021 17:12:24 |
| Elżbieta K. | 1 szt. | 09.12.2020 21:52:32 |
| Dorota L. | 1 szt. | 11.11.2020 11:02:19 |
| Firma B. | 1 szt. | 27.10.2020 15:28:44 |
| Kamila B. | 1 szt. | 23.08.2020 19:04:14 |
| Sławomir P. | 1 szt. | 11.08.2020 19:56:21 |
| Anna S. | 1 szt. | 24.07.2020 07:15:36 |
| BOGUMIŁA B. | 1 szt. | 12.12.2019 12:25:37 |
| Katarzyna O. | 1 szt. | 30.11.2019 17:27:37 |