Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Stylowa broszka damska przedstawiająca niewielką wstążkę. Wykonana ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym z ciemniejszym wypełnieniem tła. Posiada wygodne zapięcie na agrafkę, które zapobiega przypadkowemu zgubieniu czy przekręcaniu się.
Dbałość o szczegóły i staranne wykończenie sprawiają, że jest to elegancki i stylowy dodatek do codziennej garderoby. Doskonale uzupełniać będzie wszelkie monotonne grube swetry i zimowe płaszcze. Z powodzeniem może być również zastosowana jako spinka lub klamra do szala czy apaszki. Niewielka, subtelna i kobieca.
| Kod produktu: | rr1191 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 6,1 cm |
| Szerokość: | max. 2,4 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka 4,3 cm |
| Waga: | 8.13 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Lucyna B. | 1 szt. | 26.05.2023 21:34:09 |
| Danuta O. | 1 szt. | 20.11.2022 01:44:46 |
| Justyna B. | 1 szt. | 10.10.2022 17:44:07 |
| Urszula L. | 1 szt. | 20.04.2022 08:41:12 |
| anna o. | 1 szt. | 10.08.2020 20:50:35 |
| Katarzyna O. | 1 szt. | 30.11.2019 17:27:37 |
| Halina n. | 1 szt. | 25.07.2019 18:39:10 |
| Magdalena W. | 1 szt. | 24.05.2019 03:19:57 |
| Grażyna P. | 1 szt. | 06.01.2019 19:17:27 |
| Łukasz W. | 1 szt. | 10.12.2017 16:50:54 |
| Agnieszka L. | 1 szt. | 11.11.2017 21:49:49 |
| Alicja M. | 1 szt. | 20.12.2016 08:59:57 |
| Anna H. | 1 szt. | 19.10.2016 10:08:32 |
| Katarzyna D. | 1 szt. | 05.10.2016 00:29:47 |
| Bogusława B. | 1 szt. | 14.06.2016 21:46:00 |
| Jolanta C. | 2 szt. | 18.04.2016 21:05:40 |