Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Lekka i wygodna bransoletka z laminatu skórzanego, w formie trzech brązowych, plecionych rzemieni, zapinana na mocne magnesy. Można nią dwukrotnie owinąć dłoń.
Wykonana z najwyższą dbałością, estetyczna bransoletka doda niebanalnego wyglądu każdej stylizacji. Ciepły brązowy kolor dobrze będzie się komponować z innymi kolorami ziemi ale nie tylko. Pasuje do stylu żeglarskiego, surferskiego ale i ostrzejszych stylizacji typu rock czy punk.
Dodatkowym atutem jest jej unikalne zapięcie na magnesy, która czyni ją bezpieczną i stylową.
Kolor brązowy jest często ulubionym kolorem ludzi, którzy są uczciwi, pomocni, uporządkowani i pozbawieni wyrafinowania. Ponadto osoby lubiące kolor brązowy lubią przywracać porządek promieniują wewnętrznym poczuciem bezpieczeństwa.
| Kod produktu: | ar1234 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | laminat skórzany, magnes |
| Kolor: | brązowy |
| Szerokość: | 3 x 0,3 cm |
| Długość całkowita: | 40 cm |
| Typ rzemyka: | pleciony, średnica 0,3 cm |
| Typ zapięcia: | magnesy |
| Waga: | 7.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Karolina O. | 1 szt. | 20.02.2024 08:26:27 |
| Łukasz R. | 1 szt. | 24.05.2023 23:48:36 |
| Piotr G. | 1 szt. | 10.08.2022 18:09:00 |
| Aleksandra M. | 1 szt. | 31.07.2022 15:55:06 |
| Karolina O. | 1 szt. | 21.06.2020 23:59:00 |
| Elżbieta S. | 1 szt. | 05.10.2018 13:47:19 |
| Wiktor C. | 1 szt. | 11.04.2018 22:30:42 |
| Michał W. | 1 szt. | 22.10.2017 20:54:25 |
| Nicrometal S. | 1 szt. | 12.10.2017 10:12:54 |
| Adam K. | 1 szt. | 10.08.2017 20:30:24 |
| Aleksandra C. | 1 szt. | 05.06.2017 21:01:16 |
| Dorota P. | 1 szt. | 08.04.2017 22:01:52 |
| Jacek M. | 2 szt. | 06.04.2017 09:27:24 |
| Ludwik S. | 1 szt. | 27.10.2016 19:33:27 |
| Natalia C. | 1 szt. | 30.09.2016 18:52:05 |
| Piotr N. | 1 szt. | 03.09.2016 12:15:38 |