Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalna męska bransoletka wykonana z dziesięciu skórzanych rzemieni, z ozdobnym metalowym zapięciem w kolorze ciemnego srebra.
Rzemienie użyte w bransoletce są bardzo miękkie i lekkie, kolorystyka zaś sprawia, że bransoletka jest uniwersalna. Nawiązuje nieco do stylu żeglarskiego, będzie się jednak wspaniale komponować również w zestawach rockowych i innych, swobodnych stylizacji. Bransoleta jest lekka, nie krępuje ruchów a przy tym, ze względu na swój charakter, jest stosunkowo dyskretna i stonowana. Będzie świetnym prezentem dla chłopaka, kolegi ,przyjaciela.
| Kod produktu: | ar622 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra, metal nieszlachetny |
| Szerokość: | 2 cm |
| Długość całkowita: | ok 21,5 cm |
| Typ rzemyka: | skórzany 0,2 cm, 10 szt. |
| Typ zapięcia: | ozdobne, przekładane |
| Waga: | 10.36 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Justyna K. | 1 szt. | 23.06.2024 06:40:14 |
| Michał B. | 1 szt. | 17.12.2022 17:08:01 |
| Judyta M. | 1 szt. | 17.06.2022 22:35:08 |
| Aleksndra R. | 1 szt. | 02.03.2022 09:57:58 |
| Damian S. | 1 szt. | 24.12.2021 15:46:46 |
| Daria K. | 1 szt. | 12.12.2021 15:40:51 |
| Anna B. | 1 szt. | 23.12.2020 00:01:16 |
| Michał S. | 1 szt. | 20.11.2019 13:09:29 |
| Leszek L. | 1 szt. | 02.10.2019 20:43:40 |
| Magda A. | 1 szt. | 03.09.2019 21:35:27 |
| Klaudia k. | 1 szt. | 01.09.2019 19:13:27 |
| Rafał K. | 1 szt. | 14.07.2019 23:21:02 |
| Mariusz M. | 1 szt. | 10.07.2019 22:58:35 |
| Krzysztof s. | 1 szt. | 20.06.2019 12:52:47 |
| Adrian S. | 1 szt. | 14.04.2019 11:51:35 |
| Wojciech W. | 1 szt. | 05.01.2019 19:01:54 |