Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 027 szt.
Bransoletki Puzzlowe Dla Przyjaciół

Bransoletki Puzzlowe Dla Przyjaciół

Nasza cena:13,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Bransoletki Puzzle Przyjaźni Best Friends

Przedstawiamy wyjątkową bransoletkę dla dwojga, która jest czymś więcej niż tylko stylowym dodatkiem. To biżuteria, która symbolizuje nierozerwalne więzi i głębokie zrozumienie między najlepszymi przyjaciółmi. Centralnym elementem tej bransoletki jest urocza przywieszka w kształcie puzzli, która kiedy jest połączona, ujawnia napis „best friends” – najlepsi przyjaciele. To nie tylko wyraz bliskości, ale także przypomnienie o wspólnie spędzonych chwilach i niezliczonych wspomnieniach.

Wykonana z trwałego, jubilerskiego sznurka w eleganckim, klasycznym czarnym kolorze, ta bransoletka jest jak metafora przyjaźni – mocna i wytrzymała, przetrwa wszelkie burze. Czarny sznurek, będący symbolem siły i elegancji, nadaje tej bransoletce uniwersalny charakter, pasujący do każdego stroju i okazji.

Design bransoletki przypomina o tym, jak każdy z nas jest unikalnym elementem, który dopiero w połączeniu z drugą osobą tworzy pełen obraz. Podobnie jak puzzle, które idealnie do siebie pasują, ta bransoletka jest odzwierciedleniem tego, jak przyjaźń dopełnia nasze życie, tworząc z niego coś wyjątkowego i pełnego.

To nie tylko biżuteria, ale także codzienne przypomnienie o wartości prawdziwej przyjaźni, o tym, jak ważne jest, aby mieć kogoś, kto nas rozumie, wspiera i jest z nami na dobre i na złe. Idealny prezent dla tej specjalnej osoby, z którą dzielisz więź, która jest trudna do wyrażenia słowami, ale którą doskonale oddaje ta wyjątkowa bransoletka.

Czym jest prawdziwa przyjaźń?

Prawdziwa przyjaźń jest głębokim i wyjątkowym związkiem, który wykracza poza powierzchowne znajomości i okazjonalne spotkania. To związek oparty na niezachwianej lojalności, wzajemnym zaufaniu, szacunku i głębokim zrozumieniu. Prawdziwi przyjaciele są dla siebie nawzajem źródłem wsparcia, zarówno w dobrych, jak i w złych chwilach, gotowi zaoferować ucho do wysłuchania, ramię do oparcia się, a czasem tylko ciche towarzystwo.

W prawdziwej przyjaźni istnieje szczerość i otwartość - możemy wyrażać swoje myśli i uczucia bez obawy o ocenę czy krytykę. Jest to przestrzeń, w której nasze wady są akceptowane, a nasze zalety celebrowane. Prawdziwi przyjaciele inspirują nas do bycia lepszymi wersjami siebie, wspierając nasze aspiracje i pomagając nam stawić czoła wyzwaniom. przyjaźń nie wymaga ciągłej obecności czy nieustannego kontaktu; jest to związek, który przetrwa rozłąkę i zmiany, pozostając niezmiennie silny mimo upływu czasu i zmian w życiu. To bezinteresowna więź, gdzie radość przyjaciela jest naszą radością, a jego smutek - naszym smutkiem. W prawdziwej przyjaźni, nawet najprostsze momenty stają się cenne, a wspólne wspomnienia są skarbem, który pielęgnujemy przez całe życie.

Bransoletki dla dwojga z puzzlami "best friends", wykonane z czarnego sznurka z regulacją za pomocą ruchomego węzła, to nie tylko modny dodatek, ale także głęboki symbol przyjaźni i bliskości. Jest to wyjątkowy sposób na wyrażenie więzi między przyjaciółmi, a jednocześnie stylowy element biżuterii, który pasuje do każdego stroju.

Symbolika Napisu "Best Friends": Napis "best friends" wyrzeźbiony na puzzlach jest więcej niż tylko słowami. To obietnica, pamiątka i przypomnienie o niezłomnej przyjaźni, która przetrwa wszelkie próby czasu. Podkreśla on unikalność i wartość relacji, której nie da się łatwo zastąpić czy zapomnieć.

Wykonanie z Czarnego Sznurka: Czarny sznurek użyty do wykonania bransoletek symbolizuje siłę, wytrzymałość i elegancję. Jest to materiał, który dobrze komponuje się z różnymi stylami, od codziennych po bardziej formalne, co czyni te bransoletki wszechstronnymi.

Regulacja za Pomocą Ruchomego Węzła: Ruchomy węzeł umożliwia łatwą regulację rozmiaru bransoletki, co oznacza, że pasuje ona na każdą rękę. Jest to także symbol adaptacji i elastyczności w przyjaźni - zdolności do dostosowania się i wsparcia w różnych sytuacjach.

Sposoby Noszenia:

 • Tradycyjnie: Noszenie bransoletki na nadgarstku jako codziennego przypomnienia o przyjaźni.
 • Jako Akcent Stylizacji: Można ją łączyć z innymi bransoletkami lub zegarkiem, aby stworzyć warstwowy efekt.
 • Na Specjalne Okazje: Nosić samodzielnie jako subtelny, ale znaczący dodatek do bardziej formalnego ubioru.
 • W Parze: Noszenie obu bransoletek razem z przyjacielem, aby podkreślić ich symboliczne znaczenie.

Znaczenie Noszenia w Parze: Noszenie bransoletek w parze z przyjacielem to potężny gest, który pokazuje światu silną więź i wspólne zrozumienie. To także sposób na uczczenie wspólnych doświadczeń i niezliczonych momentów spędzonych razem.

W konkluzji, bransoletki "best friends" z puzzlami wykonane z czarnego sznurka z regulacją za pomocą ruchomego węzła to coś więcej niż biżuteria. To symbol trwałej przyjaźni, wspólnych przeżyć i niekończącej się podróży, którą razem przebywacie. Stanowią one doskonały sposób na wyrażenie głębokiej więzi i są pamiątką, która przetrwa próbę czasu.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2723
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:czarny stalowy
Długość zawieszki:4,0 cm (2 x 2,0 cm)
Szerokość zawieszki:3,0 cm
Średnica wewnętrzna:ok. 8 cm regulowana;
Typ sznurka:sznurek jubilerski woskowany 2 mm
Typ zapięcia:węzeł
Waga:6.5 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Symboliczne Puzzlowe Połączenie
 • Uniwersalny Design
 • Wysokiej Jakości Czarny sznurek


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:13,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Kacper G.1 szt.18.04.2024 21:30:16
Vitalii S.1 szt.16.04.2024 21:42:50
Aneta S.1 szt.18.11.2023 20:35:03