Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka sznurkowa czarna z drewnianą zawieszką z wypalonym symbolem Yin Yang. Na końcach bransoletki znajdują się drewniane koraliki, a obwód regulowany jest za pomocą ruchomego węzła.
Filozofia Yin Yang pochodzi z Chin. Opisuje ona dwie przenikające i uzupełniające się siły, które można odnaleźć w całym wszechświecie, np. jasność-ciemność, dobro-zło, ciepło-chłód.
Yang oznacza siłę, aktywność, radość i ciepło. Symbolizuje ogień, wiatr i męski aspekt natury.
Yin oznacza bierność, uległość, smutek i chłód. Symbolizuje wodę, ziemię oraz żeński aspekt natury.
Oddziaływanie Yin i Yang na siebie, jest przyczyną powstawania i zmiany wszystkich rzeczy.
| Kod produktu: | ar2295 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Dominik P. | 1 szt. | 27.07.2024 00:39:16 |
| Maria M. | 1 szt. | 24.02.2022 12:15:47 |
| Joanna D. | 1 szt. | 04.07.2021 19:08:23 |
| Martyna D. | 1 szt. | 09.03.2021 17:19:27 |