Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego oraz drewnianej okrągłej przywieszki z wypalonym symbolem Potrójnej Spirali w kolorze brązowym. Można regulować jej obwód za pomocą ruchomego węzła.
Triskelion zwany inaczej trykwetrem jest złożonym z trzech jednakowych elementów [ramion, spiral czy meandrów] znakiem. Wiąże się z rywalizacją oraz postępem. Celtowie postrzegali świat, w którym ważna rolę odgrywał trójdzielny podział. Wierzyli, że liczba trzy odnosi się do niemal całego świata.
| Kod produktu: | ar2343 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 23.06.2024 12:11:20 |
| Marta W. | 1 szt. | 16.12.2023 15:18:29 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 16.06.2023 11:24:55 |
| Marta S. | 1 szt. | 05.10.2022 22:02:42 |
| Patrycja S. | 1 szt. | 07.07.2022 22:51:18 |
| Żaneta C. | 1 szt. | 08.12.2021 07:00:41 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 17.06.2021 10:28:54 |