Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka wykonana z niebieskiego sznurka jubilerskiego z drewniana koniczynką. Obwód bransoletki regulowany jest za pomoca ruchomego węzła.
Czterolistna koniczyna jest symbolem szczęścia od dawien dawna. I chociaż nikt dokładnie nie wiem w jakiej sferze życia to szczęście ma przynieść to i tak każdy chciałby ją znaleźć. Szczęście przypisywanie roślinie związane jest z symboliką każdego listka. Mają to być wiara, miłość, nadzieja oraz szczęście. Bardzo często motyw koniczyny wykorzystywany jest w produkcji biżuterii. Modne są bransoletki, które ofiarowane jako prezent mają przynosić pomyślność obdarowanej osobie.
| Kod produktu: | ar2492 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,3 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,3 cm |
| Średnica: | ok 8cm regulowana |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna P. | 1 szt. | 29.11.2023 16:29:31 |
| Maria B. | 2 szt. | 28.02.2023 16:08:45 |
| Katarzyna D. | 1 szt. | 28.02.2023 11:07:56 |
| Katarzyna D. | 2 szt. | 19.02.2023 14:42:06 |
| Adrianna B. | 1 szt. | 22.07.2022 08:35:08 |
| Justyna G. | 1 szt. | 09.04.2022 07:22:09 |