Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka ręcznie pleciona ze sznurka jubilerskiego w kolorze czarno-białym. Bransoletka jest regulowana za pomocą przesuwanego węzła i bardzo dobrze dopasowuje się do obwodu nadgarstka.
Dwukolorowa bardzo ładna bransoleta nie krepująca ruchów. Uniwersalna, stonowana propozycja dla osób lubiących luźny, niezobowiązujący styl, ceniących sobie wolność, niezależność i swobodę. Świetne zestawienie koloru białego z czernią nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Doskonały pomysł na prezent dla wielbicieli klasyki.
| Kod produktu: | ar2511 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czarny, biały |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Obwód: | uniwersalny regulowany, min. 17 cm |
| Długość regulacji: | ok 9,0 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Waga: | 7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Beata Z. | 1 szt. | 13.07.2025 21:26:39 |
| Ewelina G. | 1 szt. | 08.08.2023 14:22:46 |
| Maria B. | 2 szt. | 28.02.2023 16:08:45 |
| Anna W. | 1 szt. | 17.10.2022 10:15:35 |
| Bartek S. | 1 szt. | 04.10.2022 07:17:33 |