Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Delikatna bransoletka wykonana z łańcuszka typu żmijka w kolorze srebrnym z łącznikiem w kształcie małego skrzydełka wykonanego ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym. Bransoletka zakończona jest metalowymi elementami, posiada również regulacje średnicy za pomocą łańcuszka.
Skrzydła to jeden z najpopularniejszych motywów ostatnich miesięcy.
W mitologii greckiej oraz rzymskiej skrzydła to atrybut bogów, np. Ateny, Nike czy posłańców bogów, w tym Hermesa – miał on uskrzydlony kapelusz, laskę oraz (uwaga!) pięty! Skrzydła miał także znany z mitów Pegaz. Skrzydła znane są również z mitu o Dedalu i Ikarze – Dedal zaprojektował i wykonał je dla siebie i swojego syna. Przygotowane były z piór i wosku, a miały dać możliwość ucieczki z Krety. Ikara skrzydła poniosły za wysoko – wosk się stopił, a chłopak wpadł do morza. Skrzydła symbolizują też polot, poetycki talent, łatwość tworzenia. Pisali o tym Horacy, Kochanowski, Mickiewicz. Kto uważał na lekcjach języka polskiego, ten wie.
| Kod produktu: | rr1743 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, posrebrzany |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 2,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,9 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 23,3 cm |
| Długość regulacji: | 6,0 cm |
| Typ łańcuszka: | żmijka okrągła posrebrzana 1 mm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk z regulacją |
| Waga: | 4.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Maciej J. | 1 szt. | 28.08.2023 16:57:29 |
| Małgorzata H. | 1 szt. | 27.02.2022 07:15:42 |
| Agata W. | 1 szt. | 24.01.2022 19:36:11 |
| Amelia a. | 2 szt. | 21.12.2021 09:33:30 |
| Marzena P. | 1 szt. | 07.04.2020 20:38:52 |
| ELA K. | 1 szt. | 15.03.2020 18:05:42 |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 02.02.2020 08:47:35 |
| Oksana K. | 1 szt. | 06.10.2019 09:35:13 |
| Anna M. | 1 szt. | 27.09.2019 16:15:15 |
| Anna K. | 1 szt. | 10.08.2019 18:49:52 |
| Anita S. | 1 szt. | 19.03.2019 20:15:28 |
| Anna D. | 1 szt. | 19.02.2019 09:09:46 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 04.12.2018 10:27:41 |
| Joanna J. | 1 szt. | 25.08.2018 21:34:06 |
| Dorota W. | 1 szt. | 15.07.2018 13:19:30 |
| Marzena P. | 1 szt. | 06.06.2018 16:52:00 |