Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalna bransoletka spleciona ręcznie techniką makrama ze sznurka jubilerskiego w kolorze biało-czerwonym. Bransoletka posiada regulowany obwód dzięki czemu łatwo dopasowuje się do nadgarstka.
Bransoleta jest lekka, nie krepuje ruchów. Ponadto jest wygodna na pewno nie będzie przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków, a do tego uniwersalna zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
W pięknym zestawieniu kolorystycznym, które nawiązuje do barw flagi Polski, gdzie kolor biały symbolizuje orła białego, zaś czerwony - pole tarczy herbowej. Barwy naszej narodowej flagi pochodzą od herbu państwa. Doskonała na prezent dla bliskiej Ci osoby.
| Kod produktu: | ar2080 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | biały i czerwony |
| Szerokość: | 1,2 cm |
| Obwód: | uniwersalny regulowany, min. 17 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Waga: | 2.7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Monika K. | 4 szt. | 01.04.2026 11:38:16 |
| Karolina Ś. | 1 szt. | 02.02.2026 22:50:27 |
| Grzegorz W. | 1 szt. | 09.10.2025 04:36:27 |
| Bożena J. | 1 szt. | 12.09.2025 22:44:14 |
| Tomasz P. | 1 szt. | 14.06.2025 10:10:08 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 13.09.2024 17:09:53 |
| MARIUSZ B. | 1 szt. | 28.07.2024 14:09:08 |
| Bartosz G. | 1 szt. | 15.07.2024 21:23:01 |
| Alex S. | 1 szt. | 16.02.2024 18:54:28 |
| Josep B. | 1 szt. | 14.02.2024 23:37:17 |
| Piotr B. | 1 szt. | 14.02.2024 09:58:25 |
| Nuarta N. | 1 szt. | 11.01.2024 21:48:45 |
| MICHAŁ S. | 2 szt. | 14.12.2023 15:55:41 |
| Krzysztof B. | 1 szt. | 31.08.2023 21:41:22 |
| Renata J. | 1 szt. | 12.08.2023 20:09:00 |
| Krzysztof R. | 1 szt. | 01.07.2023 00:02:36 |