Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 027 szt.
Bransoletka Szara Serduszko

Bransoletka Szara Serduszko

Nasza cena:12,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 5

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Szara Bransoletka Ze Złotym Serduszkiem

Przedstawiamy wyjątkową bransoletkę, która jest uosobieniem subtelnego piękna i elegancji. Ta szara, sznurkowa kreacja, połączona z niezwykle precyzyjnie wykonaną zawieszką w kształcie serca, stanowi idealne dopełnienie każdego stroju, dodając mu wyrafinowanego charakteru.

Zawieszka, ukształtowana z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego, zachwyca swoim złotym blaskiem, przywodząc na myśl ciepło i miłość, jakie niesie serce. Jej ponadczasowy design sprawia, że bransoletka ta staje się nie tylko dodatkiem modowym, ale również wyrazistym symbolem głębokich uczuć i więzi, które łączą ludzi.

Regulowany obwód bransoletki, możliwy do dostosowania poprzez innowacyjne, węzłowate zapięcie, gwarantuje idealne dopasowanie do każdego nadgarstka. Ta funkcjonalność, połączona z wyrafinowanym stylem, czyni ją wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego lub wyjątkowym dodatkiem do własnej kolekcji biżuterii.

Niech ta bransoletka będzie przypomnieniem o siłach, które napędzają nasze serca – miłości, pasji i przywiązaniu. Niezależnie od okazji, czy to codzienne chwile, czy szczególne wydarzenia, ten elegancki dodatek z pewnością doda blasku każdemu momentowi.

Złote serce

W kulturze i literaturze złote serce to znacznie więcej niż tylko pojęcie; to symbol głębokiej dobroci, bezinteresowności i miłości, które przekraczają powierzchowne pojęcie bogactwa i materializmu. W świecie, gdzie często wartości mierzy się posiadaniem i statusem, idea złotego serca przypomina nam o prawdziwej esencji ludzkiej dobroci.

Złote serce nie jest zarezerwowane dla tych, którzy dokonali heroicznych czynów lub zdobyli światowe uznanie. Jest to cecha, którą można znaleźć w codziennych gestach, cichych ofiarach i niezliczonych akcjach współczucia, które łączą ludzkość. Osoba z złotym sercem widzi poza fasadę, docierając do potrzeb i uczuć innych, oferując swoje wsparcie bez oczekiwania na rewanż.

Metafora złotego serca w sztuce często przedstawia kontrast między materialnym bogactwem a bogactwem ducha. W historiach, wierszach i obrazach złote serce jest przedstawiane jako najcenniejszy skarb, przewyższający wszelkie materialne dobra. To przypomnienie, że największą wartością, jaką możemy posiąść i ofiarować innym, jest miłość, empatia i dobroć.

W społeczeństwie, które nagradza konkurencyjność i indywidualizm, posiadanie "złotego serca" staje się aktem rewolucji. Wybór, by być życzliwym, wspierającym i empatycznym wobec innych, w obliczu przeciwności i cynizmu, jest prawdziwym świadectwem wewnętrznej siły i zdecydowania.

Złote serce to także przewodni motyw w wielu społecznych inicjatywach i ruchach, które dążą do budowania lepszego świata. Ludzie, którzy angażują się w działania na rzecz społeczności, środowiska czy pomocy humanitarnej, często kierują się właśnie takim "złotym sercem". Ich działania przypominają, że zmiana na lepsze zaczyna się od indywidualnych wyborów i gestów dobroci.

W życiu każdego z nas są momenty, kiedy mamy szansę pokazać swoje złote serce. Może to być pomoc sąsiadowi, wsparcie przyjaciela w potrzebie czy też po prostu uśmiech i dobre słowo dla obcego. Każdy taki gest jest drogocennym wkładem w tworzenie bardziej współczującego i połączonego świata.

"Złote serce" to więc nie tylko piękna metafora, ale przede wszystkim przypomnienie o uniwersalnych wartościach, które sprawiają, że życie jest bogatsze i pełniejsze. W świecie, który nieustannie się zmienia, niezmienna pozostaje wartość dobroci, miłości i empatii – prawdziwych złotych serc, które napędzają ludzkość do przodu.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1476
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, sznurek jubilerski
Kolor:złoty, szary
Długość zawieszki:2,1 cm
Szerokość zawieszki:2,3 cm
Średnica wewnętrzna:ok. 8 cm, regulowana
Typ rzemyka:sznurek jubilerski woskowany 2 mm
Typ zapięcia:węzły
Waga:5.5 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Złote serce
  • Romantyczny wzór
  • Regulowana


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:12,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Dorota w.1 szt.28.06.2022 15:11:03
Bozena K.1 szt.30.08.2020 17:07:58
Bozena K.1 szt.30.08.2020 16:55:23
Bozena K.1 szt.30.08.2020 16:45:46
Joanna D.1 szt.23.06.2020 15:32:40
Sylwester D.2 szt.07.02.2019 19:56:06


Zobacz podobne produkty