Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka czarna wykonana ze sznurka jubilerskiego z plecionką celtycką w kolorze stalowym. Bardzo lekka, wygodna nie krepuje ruchów z łatwą regulacją obwodu. Oryginalna i niepowtarzalna.
Węzeł celtycki symbolizuje doskonałość i nierozerwalną więź. Jej zawinięty kształt oznacza kręte ścieżki ludzkiego życia, a potrójne węzły wzmacniają miłość i przyjaźń. Symbol ten chroni przed oszczerstwem, złudzeniem, zniewoleniem i fałszem. Znaczenie węzłów nie jest dosłowne należy się doszukiwać ich głębszego znaczenia.
| Kod produktu: | ar2055 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czarny stalowy |
| Długość zawieszki: | 2,4 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,7 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 4.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Izabela G. | 1 szt. | 16.01.2026 01:01:54 |
| Marek L. | 1 szt. | 24.03.2021 17:22:18 |
| Zdzisław O. | 1 szt. | 16.03.2021 22:18:30 |
| Anna S. | 1 szt. | 28.10.2020 22:55:04 |
| Anna Ł. | 1 szt. | 25.10.2020 10:24:21 |
| Agata I. | 1 szt. | 26.07.2020 19:13:46 |
| Anna L. | 1 szt. | 07.07.2020 21:52:12 |