Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Gustowna bransoletka zawiązana ze sznurka jubilerskiego w kolorze szarym, z zawieszką w postaci metalowego węzła nieskończoności. Regulowana jest za pomocą ruchomego węzła.
Oryginalna bardzo lekka i wygodna w noszeniu bransoletka, nie uciska, łatwo dopasowująca się do dłoni dzięki ruchomemu węzłowi. Sznurek jest niezwykle delikatny i miękki w dotyku i wygodny dla ręki. Niezwykle dyskretny i skromny kolor szarości w połączeniu z klasycznym wzorem, sprawią, że będzie doskonałym dopełnieniem nieformalnych strojów, Jej styl jest bardzo uniwersalny.
Kolor szary to mgła, tajemnica, cień i nieprzenikniona zasłona zapadającego zmierzchu. Dlatego jest to kolor podkreślający potrzebę dochowania sekretu, ukrycia się przed światem ze swoimi sprawami.
| Kod produktu: | ar2392 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | szary,stalowy |
| Długość zawieszki: | 2,3 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,2 cm |
| Średnica: | ok. 8 cm, regulowana |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Mikołaj Z. | 1 szt. | 08.09.2025 12:31:18 |
| Marta s. | 1 szt. | 04.12.2024 08:28:17 |
| KATARZYNA L. | 1 szt. | 29.11.2024 16:24:17 |
| Michał L. | 1 szt. | 09.09.2024 22:46:08 |
| Katarzyna Z. | 3 szt. | 22.05.2024 13:51:56 |
| Anna Z. | 2 szt. | 19.01.2024 19:07:47 |
| Matylda M. | 1 szt. | 16.12.2022 08:47:28 |
| Anna K. | 2 szt. | 08.12.2022 20:23:40 |
| Damian P. | 1 szt. | 02.11.2022 21:56:12 |
| Krystyna Z. | 1 szt. | 11.01.2022 08:14:03 |
| Kinga M. | 1 szt. | 15.09.2021 14:48:26 |
| Andrzej W. | 1 szt. | 30.08.2021 00:00:36 |