Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka dla par na odległość w odcieniu mistycznego fioletu. Ta wyjątkowa bransoletka, przeznaczona dla par, które pragną pielęgnować i wyrażać swoją miłość nawet na duże odległości, została starannie wykonana z wytrzymałego sznurka jubilerskiego w głębokim kolorze fioletowym. Kolor ten, od dawien dawna uważany za symbol tajemniczości, ducha i głębokich uczuć, idealnie oddaje esencję tej biżuterii. Centralnym punktem ozdoby jest błyszcząca zawieszka w kolorze srebrnym, przedstawiająca nie do końca pęknięte serce. To serce, które można subtelnie przełamać, pozwala podarować jedno z jego fragmentów osobie, która mimo fizycznej odległości, zawsze jest blisko Twojego serca.
Bransoletka stanowi doskonałą propozycję dla tej jednej, wyjątkowej osoby, której pragniesz przekazać, że jesteście z nią nierozerwalnie związani, niezależnie od odległości czy okoliczności. Nie pozwól, aby przestrzeń stała się barierą - podaruj jej ten symbol nieprzemijającej miłości i połączenia.
Napis "I Love You", z angielskiego tłumaczący się jako "Kocham Cię", jest uniwersalnym wyrazem romantycznej miłości, rozumianym i cenionym na całym świecie. To słowa, które mimo różnych języków, kultur i przeciwności losu, zawsze mają to samo, głębokie znaczenie - są wyrazem gorącego uczucia, które trwa, niezależnie od wszystkiego.
| Kod produktu: | ar2049 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | fioletowy srebrny |
| Długość zawieszki: | 2,2 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,8 cm |
| Długość całkowita: | 26,0 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 3.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Adrianna K. | 1 szt. | 15.12.2021 22:59:35 |
| Sylwia J. | 1 szt. | 02.10.2021 00:19:14 |
| Natalia D. | 1 szt. | 16.06.2021 11:08:33 |
| Julia R. | 1 szt. | 04.02.2021 09:52:03 |
| Wioletta C. | 1 szt. | 21.09.2020 21:23:00 |
| Sylwia B. | 1 szt. | 17.07.2020 22:29:03 |
| Tomasz Z. | 1 szt. | 12.07.2020 13:21:40 |
| Jan P. | 1 szt. | 28.06.2020 13:40:59 |
| Szymon S. | 1 szt. | 12.04.2020 16:55:06 |
| Jola W. | 1 szt. | 09.04.2020 09:25:50 |
| Azyl D. | 1 szt. | 30.01.2020 16:14:51 |
| Marjusz z. | 1 szt. | 27.01.2020 15:36:17 |
| Barbara C. | 1 szt. | 18.01.2020 16:51:31 |
| Iwona G. | 1 szt. | 17.01.2020 17:39:38 |
| Anna K. | 1 szt. | 02.12.2019 20:54:33 |