Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wesoła bransoletka z trzema misiami, wykonanymi ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym. Dwa misie są obrysem sylwetki, jeden posiada wypełnienie z czarnej emalii. Bransoletka jest wykonana z dwóch kauczukowych linek, połączonych ze sobą za pomocą czterech łączników, również ze stopu metali nieszlachetnych, w srebrnym kolorze. Bransoletkę można regulować za pomocą łańcuszka z karabińczykiem.
Bransoletka w stylu charms, pogodny, humorystyczny wzór. Przy każdym ruchu ręki misie wesoło się poruszają.
Wystarczy na nią spojrzeć, a dzień od razu stanie się weselszy. Błyszcząca, gładka powierzchnia odbija promienie słoneczne.
Propozycja bardzo dziewczęca i pełna subtelnego uroku.
| Kod produktu: | aj691 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze srebra, kauczukowe linki, emalia |
| Szerokość: | linki 2 x 0,3 cm; łączniki 5 x 1cm |
| Długość zawieszki: | 2,8 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3 x 2 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 20 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Długość regulacji: | 7 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,3 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier 0,4 cm, kolor srebrny |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 18.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Patrycja N. | 1 szt. | 18.04.2018 18:26:06 |
| Joanna K. | 1 szt. | 09.11.2017 16:25:55 |
| Elzbieta D. | 1 szt. | 30.09.2017 18:44:20 |
| Gabriela D. | 1 szt. | 05.05.2017 14:20:16 |
| Arlena M. | 1 szt. | 06.10.2016 09:38:19 |
| Aneta Z. | 1 szt. | 15.07.2016 09:57:49 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 18.02.2016 12:02:23 |
| Malgorzata z. | 1 szt. | 30.08.2015 20:52:43 |
| Natalia T. | 1 szt. | 17.07.2015 15:49:48 |
| Sylwia Z. | 1 szt. | 22.11.2014 18:10:04 |
| Jakub P. | 1 szt. | 16.11.2014 21:34:12 |
| Hanna F. | 1 szt. | 05.08.2014 16:22:05 |
| Elżbieta M. | 1 szt. | 26.05.2014 18:50:10 |
| aleksandra c. | 1 szt. | 25.03.2014 11:23:48 |
| Katarzyna J. | 1 szt. | 17.12.2013 13:42:24 |
| sławomir r. | 1 szt. | 04.12.2013 15:54:44 |