Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Urocza damska bransoletka wykonana z grubego jubilerskiego sznurka w kolorze czarnym, z małą kokardką z metalu nieszlachetnego w kolorze srebra. Posiada regulowane zapięcie w postaci łańcuszka, zapinana na karabińczyk.
Bardzo delikatna, kokieteryjna ozdoba na rękę. Doda każdej dziewczynie uroku i subtelności. Metalowe elementy pięknie lśnią i odbijają słoneczne promienie. Całość dopełnia mocne i eleganckie zapięcie z oczkowym łańcuszkiem służącym do łatwej regulacji długości. Idealna do lekkich, letnich kreacji, jak również do bardziej oficjalnych strojów.
| Kod produktu: | rr682 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | elastyczny sznurek jubilerski; metal nieszlachetny w kolorze srebra |
| Szerokość: | 0,4 cm |
| Długość zawieszki: | 2,4 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,3 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 22 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Długość regulacji: | 6 cm |
| Typ łańcuszka: | pancerka |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 7.64 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna W. | 1 szt. | 13.12.2020 18:05:20 |
| Beata P. | 1 szt. | 29.07.2020 19:44:34 |
| Beata P. | 1 szt. | 29.07.2020 19:39:20 |
| monika s. | 1 szt. | 30.05.2018 11:22:12 |
| Patrycja N. | 1 szt. | 18.04.2018 18:26:06 |
| Anna T. | 1 szt. | 03.01.2018 00:40:56 |
| Kamila B. | 1 szt. | 26.11.2017 17:33:51 |
| Carolina G. | 1 szt. | 20.06.2017 16:46:53 |
| Kamila G. | 1 szt. | 15.06.2017 11:04:05 |
| Agnieszka H. | 1 szt. | 10.06.2017 21:41:49 |
| MAŁGORZATA S. | 1 szt. | 08.06.2017 06:10:30 |
| Natalia W. | 1 szt. | 25.02.2017 22:24:24 |
| Karolina C. | 1 szt. | 06.02.2017 20:41:34 |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 30.01.2017 11:42:05 |
| Dominika T. | 1 szt. | 23.05.2016 16:12:22 |
| Zuzanna S. | 1 szt. | 11.03.2016 16:02:35 |