Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Ekstrawagancka bransoleta z kolcami, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra, z regulowaną średnicą. Bransoleta składa się z siedmiu elementów w formie zwojów drutu, połączonych między sobą kółkami. Kolce są umieszczone jednostronnie i nie kłują osoby noszącej bransoletkę.
Jest to świetna propozycja dla osób lubiących niekonwencjonalne rzeczy, utrzymana w stylistyce punk rockowej. Przeznaczona jest zarówno dla pań jak i panów. Jest bardzo charakterystyczna i swoim wyglądem przyciąga uwagę.
| Kod produktu: | rr596 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru ciemnego srebra |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 24 cm |
| Średnica: | 1 cm |
| Długość regulacji: | 6 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 48.57 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Justyna S. | 1 szt. | 20.02.2023 20:44:23 |
| Edyta P. | 1 szt. | 30.08.2022 23:18:21 |
| Robert N. | 1 szt. | 03.03.2022 20:19:51 |
| Robert N. | 1 szt. | 03.03.2022 20:18:58 |
| Katarzyna N. | 1 szt. | 12.05.2020 20:57:14 |
| Bohdan P. | 1 szt. | 24.10.2019 23:11:27 |
| Ula K. | 1 szt. | 14.09.2019 19:05:12 |
| Kacper A. | 1 szt. | 11.09.2019 21:56:23 |
| Tomasz N. | 1 szt. | 13.08.2019 18:09:35 |
| Rafał L. | 1 szt. | 10.06.2019 20:33:12 |
| Rafał L. | 1 szt. | 05.06.2019 00:18:58 |
| Tomasz C. | 1 szt. | 06.05.2019 20:49:10 |
| Oliwia R. | 1 szt. | 30.04.2019 15:02:50 |
| Sandra C. | 1 szt. | 22.04.2019 09:29:50 |
| Mateusz S. | 1 szt. | 19.04.2019 12:41:54 |
| Mateusz k. | 1 szt. | 15.04.2019 11:03:48 |