Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Ażurowy wisiorek w kształcie heksagramu, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra, zawieszony na kauczukowej elastycznej lince z zapięciem.
Heksagram, zwany również Gwiazda Dawida מָגֵן דָּוִד Magen Dawid, jak i Tarczą Dawida, to sześcioramienna gwiazda złożona z dwóch zachodzących na siebie trójkątów równoramiennych obróconych względem siebie.
Według hinduizmu, heksagram jest połączeniem pierwotnego pierwiastka żeńskiego z męskim. Pojawia się w mandali jako wyobrażenie harmonii i równowagi. To również symboliczne przedstawienie siedmiu planet i siedmiu podstawowych metali a także symboliczne przedstawienie czterech żywiołów.Jako talizman chroni przed niebezpieczeństwami, pomaga osiągnąć duchową jedność oraz wzmacnia wiarę i nadzieję.
| Kod produktu: | aj1161 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, koloru ciemnego srebra |
| Długość zawieszki: | 2,8 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,1 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 3.62 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jakub J. | 1 szt. | 11.04.2025 22:44:23 |
| Dariusz O. | 1 szt. | 10.11.2024 02:58:31 |
| Amelia S. | 1 szt. | 22.08.2024 21:14:25 |
| Mykola L. | 1 szt. | 04.08.2024 09:40:06 |
| Ilona K. | 1 szt. | 11.03.2024 19:47:55 |
| Marek S. | 1 szt. | 16.01.2024 12:28:26 |
| Mateusz M. | 1 szt. | 18.10.2022 11:39:42 |
| Anna C. | 1 szt. | 15.07.2022 19:11:03 |
| Agata M. | 1 szt. | 18.04.2022 18:58:34 |
| Bartosz O. | 1 szt. | 09.12.2021 20:56:40 |
| Krzysztof C. | 2 szt. | 27.04.2021 10:38:12 |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 02.11.2020 22:42:43 |
| Bictoria k. | 1 szt. | 01.10.2020 20:45:36 |
| Daniel B. | 1 szt. | 10.09.2020 18:54:46 |
| Daniel B. | 1 szt. | 10.09.2020 18:45:05 |
| Marzena K. | 1 szt. | 19.06.2020 16:06:11 |