Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka zrobiona z woskowanego sznurka jubilerskiego w kolorze czarnym. Regulowana za pomocą ruchomego węzła. Na niej umieszczona została okrągła, drewniana przywieszka z pędzącym koniem. Na końcach bransoletki znajdują się drewniane koraliki w kolorze brązowym.
Jeździec – człowiek kierujący zwierzęciem (najczęściej koniem, także wielbłądem, osłem, mułem i innymi), na którym jedzie wierzchem. "Mówi się, że koń jest zwierciadłem jeźdźca "i co to oznacza ? Choć wrodzonych cech budowy ciała konia i wrodzonych cech charakteru wierzchowca nie da się całkowicie zmienić, przeogromny wpływ na kształt obu tych aspektów ma jeździec. Od tego, jaki mamy temperament i nastawienie do treningu danego konia, zależy jego stosunek do nas oraz jego reakcje na otoczenie. Co więcej, nasz sposób jazdy, budowa i umięśnienie naszego ciała, nasza koordynacja i umiejętności jeździeckie budują muskulaturę konia. W dłuższym przedziale czasu koń staje się odzwierciedleniem nas samych.
| Kod produktu: | ar2305 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 23.07.2024 15:59:18 |
| Marta K. | 1 szt. | 07.10.2022 12:17:20 |
| Easy W. | 4 szt. | 03.10.2022 21:33:51 |
| Weronika J. | 1 szt. | 26.05.2022 20:50:05 |
| Zofia F. | 2 szt. | 12.02.2022 20:43:56 |
| Malwina m. | 1 szt. | 22.11.2021 08:44:06 |