Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Urocza bransoletka wykonana z czerwonego sznurka jubilerskiego, z przywieszką konia w kolorze srebrnym, wykonanym ze stopu metali nieszlachetnych. Dzięki węzłom umieszczonym na sznurku, ma ona regulowaną wielkość.
Koń jest symbolem kompleksowym i zawiera w sobie wiele skrajności jak np. :
-Szczęścia i nieszczęścia,
-Poddania się losowi i uporu,
-Rozsądku i głupoty,
-Siły i panicznej strachliwość.
"Właściwie każdy wystawiony jest na działanie symbolu jakim jest koń, nawet jeśli z koniem nigdy nie miał do czynienia".
| Kod produktu: | ar2256 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czerwony, srebrny |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,5 cm |
| Średnica: | ok 8cm regulowana |
| Waga: | 2.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna K. | 1 szt. | 05.12.2025 21:59:44 |
| Agnieszka J. | 1 szt. | 24.08.2025 09:45:34 |
| Sonia L. | 2 szt. | 27.06.2025 15:16:58 |
| Samanta Ś. | 1 szt. | 11.12.2024 22:07:15 |
| Patrycja Ś. | 1 szt. | 13.12.2023 18:15:59 |
| agnieszka w. | 1 szt. | 30.11.2023 21:52:15 |
| Iwona K. | 1 szt. | 27.11.2023 22:24:03 |
| Anna U. | 1 szt. | 13.08.2023 21:47:07 |
| BEATA G. | 1 szt. | 19.12.2022 19:52:38 |
| Sylwia R. | 1 szt. | 28.11.2022 10:01:25 |
| Dominika N. | 1 szt. | 27.11.2022 20:18:25 |
| Aleksandra P. | 1 szt. | 20.11.2022 16:17:05 |
| Magdalena H. | 1 szt. | 16.11.2022 13:58:08 |
| Patrycja Ś. | 1 szt. | 03.10.2022 08:42:33 |
| Beata B. | 1 szt. | 01.05.2022 13:11:20 |
| Robert H. | 1 szt. | 10.03.2022 16:52:22 |