Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Elegancka bransoletka damska w formie połączonych ze sobą czerwonych syntetycznych kamieni jubilerskich - Koral. Wykonana z posrebrzanego metalu nieszlachetnego o gładkiej i błyszczącej powierzchni. Jeden z końców bransoletki ma dołączony karabińczyk a do drugiego przymocowany jest łańcuszek, który umożliwia łatwe dostosowanie długości.
Przepiękny, głęboki wiśniowy kolor sprawia, że bransoletka wygląda na nadgarstku zjawiskowo. To elegancki i nowoczesny dodatek dla prawdziwie stylowych kobiet. Będzie doskonałym uzupełnieniem każdej eleganckiej kreacji, począwszy od formalnego stroju do pracy, poprzez wszelkie stylizacje okazjonalne.
| Kod produktu: | rr1865 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | posrebrzany metal nieszlachetny, kamień syntetyczny |
| Kolor: | czerwony |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,7 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 21,50 cm |
| Długość regulacji: | 5,5 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk z regulacją |
| Waga: | 18.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Maria K. | 1 szt. | 23.11.2021 14:37:12 |
| Elżbieta S. | 1 szt. | 27.03.2021 20:45:11 |
| Barbara G. | 1 szt. | 30.11.2020 11:35:35 |
| Ewa s. | 1 szt. | 24.09.2020 11:08:39 |
| Marcin K. | 1 szt. | 06.01.2020 19:20:40 |
| alicja d. | 1 szt. | 31.12.2019 21:05:48 |
| Ewa K. | 1 szt. | 27.11.2019 11:36:42 |
| Anna W. | 1 szt. | 24.11.2019 20:00:19 |
| Renata K. | 1 szt. | 11.11.2019 11:38:16 |
| Aneta P. | 1 szt. | 06.11.2019 19:12:17 |
| URSZULA M. | 1 szt. | 20.09.2019 09:43:30 |
| elżbieta n. | 1 szt. | 24.08.2019 19:35:42 |
| Elżbieta G. | 1 szt. | 20.08.2019 14:59:51 |
| Anna W. | 1 szt. | 07.08.2019 00:44:05 |
| Joanna H. | 1 szt. | 30.07.2019 12:02:03 |
| Agnieszka A. | 1 szt. | 24.07.2019 17:49:10 |