Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka zawiązana z czerwonego woskowanego sznurka jubilerskiego z przywieszką w kształcie sowy. Sowa wykonana jest ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebra. Obwód regulowany za pomocą węzłów.
Sowy od wieków uważane były za ptaki nadzwyczajne. Przypisywano im znaczenie wręcz magiczne, stąd ich obecność w wielu podaniach i opowieściach na całym świecie. Symbolizują rozmyślanie, samotność, mądrość, naukę, wiedzę racjonalną ale również kojarzone są ze śmiercią ale i odrodzeniem. Dotychczas opisano 222 gatunki sów, które podzielono na dwie rodziny: płomykówkowate i puszczykowate. Na terenach Polski ptaki te pojawiły się przed około dwoma milionami lat.| Kod produktu: | ar2250 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czerwony |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,0 cm |
| Średnica: | ok 8cm regulowana |
| Waga: | 1.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Alicja K. | 2 szt. | 03.09.2024 22:28:24 |
| Alicja K. | 1 szt. | 23.08.2024 01:36:35 |
| Renata D. | 1 szt. | 27.11.2022 20:54:56 |
| Renata B. | 1 szt. | 08.02.2022 20:04:12 |