Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Typowo męska, uniwersalna bransoletka w naturalnym dyskretnym kolorze ciemnego brązu.Styl bransoletki jest bardzo uniwersalny Docenią ją osoby lubiące dyskretną biżuterię. Może być z powodzeniem dobierana do luźnych codziennych koszul w jasnych i pustynnych kolorach. Doskonale sprawdzi się również jako dodatek do bardziej eleganckich ubiorów.
Połączenie skórzanego rzemienia z błyszczącymi srebrnymi zapięciami daje ciekawy efekt wizualny. Bransoleta jest lekka i wygodna.
| Kod produktu: | ar1564 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra, metal nieszlachetny |
| Kolor: | ciemny brązowy, srebrny |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Długość całkowita: | 22,0 cm |
| Typ rzemyka: | skórzany 5 x 0,3 cm |
| Typ zapięcia: | przekładane |
| Waga: | 11.7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Robert Ś. | 1 szt. | 05.03.2026 11:16:54 |
| Elwira K. | 1 szt. | 13.11.2024 19:54:35 |
| Tomasz L. | 1 szt. | 01.09.2024 21:11:37 |
| Krystian G. | 1 szt. | 10.02.2022 07:44:36 |
| Kacper K. | 1 szt. | 01.03.2021 12:37:07 |
| Bogumiła G. | 1 szt. | 16.11.2020 12:42:31 |
| Krzysztof D. | 1 szt. | 08.09.2020 07:12:42 |
| Agnieszka J. | 1 szt. | 24.08.2019 10:20:07 |
| Dawid K. | 1 szt. | 03.07.2019 10:41:38 |
| Maciej O. | 1 szt. | 16.05.2019 22:37:48 |
| Marcin C. | 1 szt. | 04.01.2019 23:01:43 |
| Zbigniew B. | 1 szt. | 23.09.2018 18:49:24 |
| Witold M. | 1 szt. | 28.05.2018 14:42:08 |