Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Odważny wisiorek z uniwersalnym kształtem typu tribal, wykonany z metali nieszlachetnych. Zawieszony na rzemyku z kauczuku w kolorze czarnym, zapinanym na karabińczyk.
Zawieszka o chaotycznym, nieszablonowym kształcie nadaje naszyjnikowi pikanterii dzięki ostrym wykończeniom. Motyw świetnie komponujący się z tatuażami.
Tribal to słowo anglojęzyczne, nazwa pochodzi od słowa plemię. Stylistyka narodziła się dzięki obserwacji przyrody. Znaki tribalowe wyobrażają siły natury, takie jak wiatr, wodę, ogień, ziemię. Te symbole utożsamia się z harmonią, symetrią, linearnym ładem wynikającym z obserwacji natury.
| Kod produktu: | aj1320 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość zawieszki: | 3,4 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,4 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,1 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 4.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| SYLWIA S. | 1 szt. | 19.01.2024 10:15:31 |
| Monika B. | 1 szt. | 06.12.2023 12:08:41 |
| Agata M. | 2 szt. | 21.08.2022 14:27:35 |
| Rafał K. | 1 szt. | 17.07.2021 13:06:44 |
| Sylwia k. | 1 szt. | 01.07.2021 22:07:13 |
| Hubert K. | 1 szt. | 18.06.2020 05:23:27 |
| Monika D. | 1 szt. | 26.02.2020 00:32:56 |
| Krzysztof J. | 1 szt. | 24.12.2019 21:24:34 |
| Teresa N. | 1 szt. | 13.09.2019 17:19:51 |
| Oskar P. | 1 szt. | 17.06.2019 11:11:57 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 15.05.2019 07:42:05 |
| Przemysław R. | 1 szt. | 13.03.2019 20:56:56 |
| VOCART P. | 1 szt. | 05.03.2019 15:29:48 |
| Kamil N. | 1 szt. | 12.12.2018 20:17:12 |
| Alicja P. | 1 szt. | 21.08.2018 11:51:05 |
| Grazyna P. | 2 szt. | 10.12.2017 19:57:30 |