Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 057 szt.
Znaczek Flaga Polska Czechy

Znaczek Flaga Polska Czechy

Nasza cena:14,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 9

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Przypinka Z Flagami Polski I Czech Pins

Znaczek z flagami Polski i Czech wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym. Znaczek można łatwo wpiąć za pomocą metalowego pinu, czyli tzw. wpinki. Świetnie sprawdza się wpięta w kurtkę, sweter czy w torbę. Łatwo się je ściąga nie uszkadzając przy tym materiału.

Znaczek ten, wykonany z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego o srebrzystym wykończeniu, przedstawia splecione ze sobą flagi Polski i Czech. Ten szczegół symbolizuje braterstwo i przyjaźń między tymi dwoma narodami, będąc jednocześnie wyrazistym akcentem w każdej stylizacji.

Metalowy pin, czyli tzw. wpinka, zapewnia łatwość użytkowania. Znaczek można szybko i bez trudu przypiąć do różnych tkanin, od kurtki, przez sweter, aż po torbę. Zaprojektowany tak, aby nie uszkodzić materiału, stanowi idealny dodatek dla osób ceniących elegancję i wygodę.

Taki znaczek nie tylko dodaje osobistego akcentu do stroju, ale także może służyć jako punkt wyjścia do ciekawych rozmów o historii, kulturze, a nawet osobistych doświadczeniach związanych z Polską i Czechami.

Znaczek przyjaźni z Flagami Polski i Czech

Przyjaźń polsko-czeska, rozciągająca się przez wieki, jest wyjątkowym przykładem bliskich stosunków między dwoma narodami w sercu Europy. Ta relacja, zakorzeniona w wspólnych historycznych doświadczeniach, kulturalnym dziedzictwie oraz podobieństwach językowych, ewoluowała przez wieki, przetrwała okresy konfliktów i napięć, aż do obecnego stanu bliskiej współpracy i wzajemnego szacunku. Współczesne stosunki polsko-czeskie charakteryzują się dynamiczną wymianą kulturową, aktywną współpracą gospodarczą oraz solidarnością w kwestiach politycznych i społecznych na arenie międzynarodowej. Ta przyjaźń, podkreślana przez liczne inicjatywy międzynarodowe, festiwale kulturowe, a także wspólne projekty edukacyjne i naukowe, jest świadectwem głębokiego zrozumienia i wspólnych aspiracji obu narodów.

Znaczek, wykonany z metalowego nieszlachetnego materiału w kolorze srebrnym, nie jest tylko ozdobą, ale także nośnikiem głębokiej symboliki. Reprezentuje on braterstwo i przyjaźń między Polską a Czechami, ukazując ich flagi splecione w harmonijnym ułożeniu.

Jego metalowy pin, czyli tzw. wpinka, zapewnia nie tylko łatwość w użytkowaniu, ale także trwałość i bezpieczeństwo. Można go łatwo wpiąć do różnorodnych tkanin, od kurtki po torbę, bez obawy o uszkodzenie materiału.

Symbolika i znaczenie flag

 • Flaga Polski - symbolizuje dumę narodową, historię i kulturę Polski.
 • Flaga Czech - reprezentuje dziedzictwo i niezależność Czech.
 • Kolor srebrny - nawiązuje do trwałości, wyrafinowania i elegancji.
 • Splecione flagi - symbolizują jedność, współpracę i wspólne wartości narodów.

Ten znaczek nie jest tylko eleganckim dodatkiem, ale także punktem wyjścia do rozmów o historii, kulturze, i relacjach międzynarodowych, stając się wyrazistym symbolem dla tych, którzy cenią międzynarodową przyjaźń i współpracę.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2672
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, polimer 3D
Kolor:srebrny
Długość zawieszki:3,0 cm
Szerokość zawieszki:2,0 cm
Typ zapięcia:gwoździk i motylek
Waga:4.5 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Motyw flagi
 • Efekt wypukłości
 • Srebrna powierzchnia
 • Mocne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:14,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Krzysztof K.1 szt.09.05.2023 20:18:58
julita k.3 szt.15.02.2023 21:04:26
Szymon S.1 szt.07.02.2023 09:17:09
Piotr L.2 szt.06.01.2023 10:24:48
Marek O.2 szt.01.12.2022 22:13:42