Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Lekki wisior zrobiony z czarnego jubilerskiego sznurka z drewnianymi koralikami i drewnianą przywieszką w kształcie koła. W kole wypalony jest znak zodiaku - byk. Posiada regulowany obwód, za pośrednictwem dwóch, przesuwalnych węzłów.
Byk - 21.04 - 21.05
Zodiakalne Byki to osoby stawiające mocno na życie materialne. Skupiają się na pieniądzach, doceniają świat, który jest piękny i pełen rozrywek. Byki są zazwyczaj powolne i flegmatyczne. Posiadają zapędy do powodowania sprzeczek. Zazwyczaj są to osoby spokojne i ciche, jednak wyprowadzone z równowagi stają się niebezpieczne i nieobliczalne
| Kod produktu: | ar2451 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Długość całkowita: | 74,0 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Marta Ć. | 1 szt. | 08.01.2026 08:13:37 |
| Iwona W. | 1 szt. | 27.02.2025 22:21:28 |
| Grażyna P. | 1 szt. | 14.03.2024 20:13:08 |
| Bartosz K. | 1 szt. | 31.08.2023 14:10:58 |
| Joanna M. | 1 szt. | 05.12.2021 19:55:00 |