Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 396 116 szt.
Wisiorek Zodiakalny Byk

Wisiorek Zodiakalny Byk

Nasza cena:9,90 zł

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano


Pokaż znajomym na Facebooku 7

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Wisiorek Z Symbolem Zodiakalnego Byka

Zapraszam Cię do odkrycia magii zodiaku za pomocą tej niezwykłej zawieszki w kształcie koła, ozdobionej postacią Byka - jednej z najpotężniejszych i najzmysłowszych postaci zodiaku. Zawieszka ta nie tylko wyznacza Twoje zainteresowania astrologiczne, ale także jest wyjątkowym wyrazem Twojej osobowości.

Wykonana z metalu nieszlachetnego i masy jubilerskiej, ta zawieszka emanuje mistycznym urokiem dzięki swojej rustykalnej kolorystyce starego srebra i głębokiego niebieskiego. Ręcznie wykończona, każda szczegółowość postaci Byka i tarczy zodiakalnej jest starannie wyrzeźbiona, co dodaje jej autentycznego uroku.

Kauczukowy rzemyk, na którym zawieszka jest umieszczona, zapewnia wygodne noszenie i doskonałe dopasowanie. Nie musisz się martwić o trwałość, ponieważ solidne zapięcie gwarantuje, że Twoja zawieszka będzie Ci towarzyszyć w każdej przygodzie, niezależnie od tego, czy to codzienny spacer po mieście, czy wyjątkowe wydarzenie.

Przywdź tę zawieszkę i pozwól, by Twoja osobowość zodiakalna świeciła jasno, zachwycając wszystkich wokół swoją niezwykłą aurą i stylem. Niech astrologiczna magia będzie z Tobą, kiedy nosisz tę wyjątkową zawieszkę Byka!.

Zodiakalny byk

Byk to znak zodiaku dla osób urodzonych pomiędzy 20 kwietnia a 20 maja. Ucieleśnia on siłę, wytrwałość i stabilność. Osoby urodzone pod znakiem Byka są znane z determinacji, pragmatyzmu i zdolności do ciężkiej pracy. Byki cenią sobie komfort i bezpieczeństwo, ale także są gotowe na wyzwania, gdy tylko są odpowiednio zmotywowane.

Jako istoty ziemskie, Byki są silnie związane z przyjemnościami zmysłowymi. Cenią piękno w każdej formie, a ich estetyczne zainteresowania często prowadzą do talentów w dziedzinach artystycznych czy też kulinarnych. Byki są również lojalne i oddane w związkach, gotowe poświęcić się dla swoich bliskich.

Jednakże, kiedy zostaną wprowadzone w stan niepokoju lub niepewności, Byki mogą stać się uparte i zdecydowane, trzymając się swoich przekonań nawet w obliczu przeciwności. Ważne jest dla nich poczucie stabilności i bezpieczeństwa, co sprawia, że są nieco konserwatywne i oporne na zmiany.

Byk jest także znakiem zodiaku rządzącym zmysłowością i przyjemnościami życia. Często związane z luksusem i dobrym życiem, osoby urodzone pod tym znakiem potrafią cieszyć się z najmniejszych przyjemności, od dobrego jedzenia po piękne krajobrazy i muzykę.

W skrócie, zodiakalny Byk to istota silna, wytrwała i zmysłowa, która dąży do stabilności i komfortu, ale również potrafi docenić piękno i przyjemności życia.


Specyfikacja

Kod produktu:aj1403
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, masa jubilerska
Kolor:stare srebro, niebieski
Długość zawieszki:3 cm
Szerokość zawieszki:3 cm
Całkowita długość rzemyka:43,5 cm
Typ rzemyka:czarny kauczukowy 0,1 cm
Typ zapięcia:karabińczyk
Waga:10.3 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Wzór dwustronny
  • Elastyczny rzemyk
  • Proste, funkcjonalne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:9,90 zł

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano


Kasia M.2 szt.08.10.2020 22:56:22
Jolanta K.1 szt.11.02.2020 18:13:16
Izolda H.1 szt.06.02.2020 14:57:53
Katarzyna W.1 szt.14.09.2019 09:01:09
Jar K.1 szt.09.07.2019 22:23:17
GRZEGORZ G.1 szt.24.04.2018 19:49:51


Zobacz podobne produkty