Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Lekki wisiorek w kształcie podobizny zodiakalnego Lwa. Wykonany z dbałością o szczegóły z metalu nieszlachetnego, o błyszczącej powierzchni w kolorze antycznego srebra. Zawieszony na krótkim kauczukowym rzemyku w kolorze czarnym, który umożliwia wygodne noszenie wisiorka pod szyją.
Wedle definicji zodiak to diagram używany przez astrologów, w którym każda z części tego pasa jest oznaczona innym symbolem. Symbolami tymi jest 12 znaków.
Lew 23.07-23.08 to znak , który jest żądny władzy i łasy na pochlebstwa. W pierwszej kolejności zabiega o popularność i uznanie. Potrafi jednak obdarzyć troską i opieką osobę, która jest w niego zapatrzona. Popadanie w skrajności czy tendencja do przesady to naturalne cechy Lwów. Podobnie jak ich zmienne nastroje gdzie łagodność przeplatają za zmianę z agresją.
| Kod produktu: | aj1420 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość zawieszki: | 2,1 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,8 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 5.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Agnieszka I. | 1 szt. | 02.06.2025 17:44:55 |
| Agnieszka G. | 2 szt. | 03.08.2023 17:08:23 |
| Maria K. | 1 szt. | 20.11.2022 18:34:53 |
| Michał N. | 1 szt. | 23.03.2022 23:33:48 |
| Agnieszka D. | 1 szt. | 07.01.2022 22:04:15 |
| Joanna S. | 1 szt. | 30.10.2021 02:36:17 |
| Anna p. | 1 szt. | 24.06.2021 08:39:43 |
| Magdalena K. | 1 szt. | 16.02.2021 15:42:52 |
| Ula Ś. | 1 szt. | 23.11.2020 17:38:29 |
| Aneta W. | 1 szt. | 03.11.2020 19:13:14 |
| Martyna Ł. | 2 szt. | 29.09.2020 18:31:44 |
| Ryszard J. | 1 szt. | 14.07.2020 19:13:11 |
| Darek K. | 1 szt. | 08.03.2020 15:07:16 |
| Beata R. | 1 szt. | 19.12.2019 10:36:49 |
| Agnieszka Z. | 2 szt. | 17.12.2019 12:46:02 |
| Monika B. | 1 szt. | 04.12.2019 22:31:10 |