Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Stylowy wisiorek na rzemyku z prostokątną zawieszką w kształcie astrologicznego Barana. Wykonany z metalu nieszlachetnego stylizowanego na antyczne srebro. W komplecie wygodny rzemień kauczukowy w kolorze czarnym.
Wedle definicji zodiak to diagram używany przez astrologów, w którym każda z części tego pasa jest oznaczona innym symbolem. Symbolami tymi jest 12 znaków.
Baran to najbardziej wojowniczy i agresywny osobnik spośród wszystkich znaków. Osoby spod znaku Barana to impulsywne ale i szlachetne istoty. Świetnie czytają one i analizują sytuacje w jakich jest im dane się znaleźć. Ich łagodniejsza, refleksyjna natura uwypukla się przy okazji podróży, które należą do jednej z ich nielicznych pasji.
| Kod produktu: | aj1419 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość zawieszki: | 2,1 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,8 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Piotr W. | 1 szt. | 27.12.2025 07:49:30 |
| zbyszek S. | 1 szt. | 28.02.2024 00:21:48 |
| Krystian K. | 1 szt. | 10.06.2023 11:53:58 |
| Renata P. | 1 szt. | 31.12.2022 17:18:22 |
| Maria M. | 1 szt. | 07.11.2021 12:43:10 |
| Nina M. | 1 szt. | 17.04.2021 00:53:40 |
| Anna K. | 1 szt. | 14.02.2021 16:27:40 |
| Oliwia R. | 1 szt. | 14.12.2020 23:20:34 |
| Martyna Ł. | 2 szt. | 29.09.2020 18:31:44 |
| Anna p. | 1 szt. | 09.01.2020 18:14:38 |
| Agnieszka Z. | 2 szt. | 17.12.2019 12:46:02 |
| Patrycja Z. | 1 szt. | 08.11.2019 07:17:35 |
| Patrycja R. | 1 szt. | 22.03.2019 16:25:07 |
| Ewa Z. | 1 szt. | 03.11.2018 11:59:55 |
| Robert G. | 1 szt. | 18.06.2018 15:07:39 |
| Marta G. | 1 szt. | 03.04.2018 14:21:14 |