Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisior męski z motywem repliki krzyża jerozolimskiego wykonany z metalu nieszlachetnego w stalowym kolorze. Zawieszony na czarnym solidnym sznurku jubilerskim. Długość regulowana jest za pomocą ruchomych węzłów.
Krzyż jerozolimski – jest to duży krzyż laskowany, w kątach którego umieszczono cztery małe krzyże greckie. Symbolizuje on:
Pięć ran Chrystusa ukrzyżowanego
Pięciu patriarchatów,
Chrystusa i 4 ewangelie,
4 kierunki świata, w których rozeszła się Jego nauka z Jerozolimy,
Ziemię Świętą i 4 królestwa, z których wywodziło się rycerstwo I krucjaty (Niemcy, Francję, Królestwo Obojga Sycylii oraz Anglię).
| Kod produktu: | ar2271 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany, metal nieszlachetny |
| Kolor: | czarny, stalowy |
| Długość zawieszki: | 3,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,7 cm |
| Średnica wewnętrzna: | regulowana |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 10.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Dominik K. | 1 szt. | 23.04.2026 16:50:40 |
| Dominik K. | 1 szt. | 23.04.2026 16:46:22 |
| Emilia Ś. | 1 szt. | 18.12.2025 13:45:13 |
| Hubert C. | 1 szt. | 02.12.2025 03:45:09 |
| Aleksandra B. | 5 szt. | 16.10.2025 01:03:30 |
| Lukasz M. | 1 szt. | 17.09.2025 14:37:41 |
| Piotr P. | 1 szt. | 14.07.2025 18:35:16 |
| FELIKS J. | 2 szt. | 20.04.2025 16:45:54 |
| Marek T. | 1 szt. | 08.07.2024 13:26:43 |
| Karol S. | 1 szt. | 26.03.2024 22:14:01 |
| Paweł P. | 1 szt. | 04.02.2024 22:33:02 |
| Agnieszka M. | 4 szt. | 02.02.2024 16:30:31 |
| Edyta S. | 1 szt. | 01.02.2024 20:22:25 |
| Tomasz K. | 1 szt. | 10.01.2024 20:59:21 |
| Jan G. | 1 szt. | 26.11.2023 17:43:55 |
| Jacek G. | 1 szt. | 10.10.2023 14:56:05 |