Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Wisiorek z Kluczem

Wisiorek z Kluczem

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Naszyjnik Z Kluczem Dla Wyjątkowego Stylu

Naszyjnik z Kluczem Czarno-Srebrnym to elegancki dodatek, który łączy w sobie klasyczną elegancję z nutą tajemniczości. Centralnym punktem jest wisiorek w kształcie klucza, który od wieków jest symbolem tajemnicy, dostępu i odkryć. Wyróżnikiem tego naszyjnika jest czarne wypełnienie, które kontrastuje z błyszczącym srebrem, dodając głębi i charakteru. To nie tylko estetyczny detal, ale także element, który nadaje nowoczesny akcent tradycyjnemu motywowi. Czarne wypełnienie jest wykonane z masy jubilerskiej, która jest znana z trwałości i możliwości pięknego odwzorowania nawet najdrobniejszych detali.

Łańcuszek, na którym zawieszony jest klucz, zaprojektowany został z myślą o komforcie i wszechstronności. Dzięki regulowanej długości, można go dostosować do różnych dekoltów i okoliczności, co sprawia, że naszyjnik jest idealny zarówno do noszenia na co dzień, jak i na specjalne wydarzenia. Regulacja pozwala na noszenie naszyjnika samodzielnie jako delikatnego akcentu, jak również na tworzenie warstwowych kombinacji z innymi łańcuszkami o różnych długościach.

Tak zaprojektowany naszyjnik jest nie tylko ozdobą, ale może stanowić osobisty talizman lub wyjątkowy prezent z głębszym przesłaniem. Można go podarować komuś jako symbol otwierania nowych drzwi w życiu, klucza do sukcesu lub serca. Jest to także doskonały wybór dla miłośników zagadek, historii, czy nawet literatury, nawiązując do kluczy występujących w wielu kultowych opowieściach.

Klucz do serca

Klucz do serca" to metaforyczne wyrażenie, które odnosi się do sposobu na zdobycie czyjejś sympatii, zaufania lub miłości. Może to być określone działanie, słowa, gest lub cokolwiek innego, co pozwala na głębsze połączenie emocjonalne z inną osobą. W różnych kulturach i literaturze, "klucz do serca" bywa przedstawiany w różny sposób, ale zawsze chodzi o to, aby dotrzeć do najbardziej wrażliwych, intymnych części ludzkiej psychiki.

 • Zrozumienie i Empatia: Podstawą zdobycia "klucza do serca" kogoś jest głębokie zrozumienie tej osoby, jej potrzeb, pragnień oraz wartości. Empatia, czyli umiejętność wczucia się w sytuację i emocje innych, jest tu kluczowa.
 • Szczerość i Autentyczność: Ludzie często cenią sobie szczerość i autentyczność w relacjach. Bycie prawdziwym, pokazywanie swoich prawdziwych uczuć i myśli może być potężnym "kluczem".
 • Wspólne Doświadczenia: Wspólne przeżywanie ważnych, radosnych, a nawet trudnych chwil może zbliżać ludzi i stać się "kluczem do serca". Wspólne doświadczenia budują więzi i wspomnienia.
 • Wsparcie i Troska: Wykazywanie wsparcia i troski o dobrostan drugiej osoby, zwłaszcza w trudnych czasach, może być bardzo ważne w budowaniu zaufania i sympatii.
 • Wzajemne Szacunek i Uznawanie: Szanowanie opinii, granic i indywidualności drugiej osoby jest fundamentem zdrowych relacji.
 • Humor i Radość: Nie można też zapominać o znaczeniu wspólnego śmiechu i radości. Humor może być potężnym narzędziem zbliżającym ludzi.
 • Miłość i Namiętność: W romantycznych relacjach, miłość i namiętność często są uważane za klucz do serca.
 • Czas i Cierpliwość: Zdobywanie "klucza do serca" kogoś nie zawsze jest procesem natychmiastowym. Często wymaga to czasu i cierpliwości.

W rzeczywistości, "klucz do serca" jest zindywidualizowany i różny dla każdej osoby. To, co działa w jednej relacji, może nie mieć takiego samego efektu w innej. Ważne jest, aby słuchać, obserwować i uczyć się od drugiej osoby, co jest dla niej ważne i co sprawia, że czuje się kochana i ceniona.

Dlaczego Wybrać Naszyjnik z Kluczem?

 • Stanowi doskonały prezent z okazji ważnych wydarzeń, takich jak ukończenie studiów lub nowa praca, symbolizując nowe otwarcie w życiu.
 • Może być osobistym amuletem, który nosimy dla przypomnienia o osobistej sile i determinacji.
 • Dodaje unikatowego stylu i charakteru każdej stylizacji, będąc jednocześnie delikatnym i zauważalnym akcentem.
 • Ma uniwersalny design, który pasuje zarówno do codziennych jak i wieczorowych outfitów.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz naszyjnik z kluczem dla jego piękna, czy dla głębszej symboliki, to z pewnością będzie to wybór, który dodaje zarówno uroku, jak i znaczenia. W codziennym zabieganiu, czasem potrzebujemy małego przypomnienia o większym obrazie życia - a naszyjnik z kluczem na łańcuszku może być właśnie takim subtelnym, ale potężnym przypomnieniem.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2717
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:czarny, srebrny
Długość zawieszki:6,5 cm
Szerokość zawieszki:2,7 cm
Całkowita długość łańcuszka:ok 65,0 cm
Typ łańcuszka:ankier
Waga:15.2 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Symboliczna Głębia
 • Uniwersalny Design
 • Wysoka Jakość Materiałów
 • Idealny Prezent


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.


Zobacz podobne produkty