Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek w kształcie małego serca, wykonanego z metalu nieszlachetnego w kolorze srebra, z wypełnieniem z czarnej i białej masy jubilerskiej. Zawieszony na kauczukowej lince.
Jest to ciekawe i oryginalne spojrzenie na klasycznie przedstawiany chiński symbol równowagi Yin Yang, swoiste połączenie z symboliką zachodnią.
W kulturze zachodniej serce nieodmiennie kojarzone jest z symbolem miłości, namiętności, przyjaźni. W połączeniu z filozofią równowagi między Yin i Yang, staje się silnym amuletem ochronnym dla noszącego. Pomaga zachować spokój, harmonię z wewnętrznym Ja, pomóc w samoakceptacji jak i również poprawić relacje z otoczeniem.
| Kod produktu: | aj745 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze ciemnego srebra, masa jubilerska, linka kauczukowa |
| Długość: | 2,4 cm |
| Szerokość: | 2,1 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 47 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,1 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 4.83 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna B. | 1 szt. | 29.01.2024 09:32:07 |
| Emilia P. | 1 szt. | 07.09.2023 20:58:04 |
| Joanna S. | 1 szt. | 31.08.2021 14:26:23 |
| Agnieszka k. | 1 szt. | 05.08.2021 21:50:59 |
| Carme M. | 2 szt. | 24.04.2021 21:06:14 |
| Renata R. | 15 szt. | 03.12.2020 20:26:12 |
| Kacper N. | 3 szt. | 06.11.2020 10:27:34 |
| Dawid j. | 2 szt. | 09.09.2019 19:00:20 |
| Kinga P. | 1 szt. | 04.01.2019 16:51:41 |
| Sara i. | 2 szt. | 21.12.2018 06:15:57 |
| Sara i. | 2 szt. | 21.12.2018 06:15:15 |
| Krystian O. | 1 szt. | 17.05.2018 19:29:16 |
| Krzysztof S. | 1 szt. | 14.04.2018 09:24:17 |
| Edyta S. | 1 szt. | 24.03.2018 00:33:43 |
| Joanna G. | 1 szt. | 07.02.2018 01:16:04 |
| kasia b. | 1 szt. | 10.01.2018 16:41:39 |