Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękny wisiorek z motywem motylka zawieszony na kauczukowej lince z zapięciem. Wykonany z posrebrzanego metalu o błyszczącej powierzchni z ciemnym wypełnieniem. Wspaniale imituje pełne srebro.
SymbolikaMotyle kojarzone są z ulotnym pięknem, delikatnością i wrażliwością. Oznaczają transformację i przeobrażenie. Gąsienica przemieniająca się w motyla jest symbolem zmartwychwstania i zbawienia. Motyl symbolizuje także duszę człowieka.
Skrzydła motyli stanowią prawdziwy cud natury - delikatne ale zdumiewająco mocne, zachwycają swymi barwami i rysunkiem.
Motyl jest też symbolem własnym zwolenników New Age. Tak jak gąsienica zawija się w kokon, przemienia się i wychodzi w formie motyla, tak ludzkość przechodzi z dawnej epoki w nową erę. Gąsienica oznacza minioną epokę, w której ludzkość żyła według tradycji.
| Kod produktu: | rr82 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | posrebrzany metal nieszlachetny |
| Długość: | 2,8 cm |
| Szerokość: | 4,5 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 46,5 cm |
| Typ rzemyka: | czarny, kauczukowy |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 9.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| MARIA M. | 1 szt. | 28.01.2014 08:50:30 |
| milena b. | 2 szt. | 25.06.2013 19:38:00 |
| AGNIESZKA O. | 1 szt. | 31.01.2013 14:01:02 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 29.11.2012 20:41:33 |
| Edyta N. | 1 szt. | 17.11.2012 21:59:38 |
| PPHU E. | 1 szt. | 20.03.2012 20:05:32 |
| Dorota G. | 1 szt. | 23.04.2011 17:28:50 |