Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Zabawny wisiorek w kształcie okularów, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota, zawieszone na łańcuszku z mocnym zapięciem.
Biega, krzyczy pan Hilary:
"Gdzie są moje okulary?"
Julian Tuwim
Rok szkolny tuż... tuż.... Najwyższy czas zaopatrzyć się we wszelkie przedmioty niezbędne prawdziwym uczniom. Okulary, to jeden z takich elementów. Model: kujonki w stylu retro, niech królują we wszystkich szkolnych ławkach.
Ponieważ okularki są zawieszone na łańcuszku, nie będzie trzeba ich ciągle szukać, tak, jak wspomniany wyżej pan Hilary.
| Kod produktu: | aj747 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze starego złota |
| Długość: | 5,7 cm |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 68 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier 0,4 cm; kolor stare złoto |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 15.67 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Iwona K. | 1 szt. | 13.12.2025 22:04:27 |
| Ilona K. | 2 szt. | 28.09.2025 12:26:36 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 24.08.2025 07:44:09 |
| Michał L. | 1 szt. | 29.09.2024 18:21:59 |
| ANNA B. | 1 szt. | 15.01.2024 19:07:17 |
| Ania S. | 1 szt. | 31.08.2023 00:57:52 |
| Ewa N. | 1 szt. | 15.08.2023 15:19:23 |
| Zbigniewa K. | 7 szt. | 21.03.2023 14:31:57 |
| URSZULA K. | 1 szt. | 05.03.2023 12:08:11 |
| Jolanta K. | 1 szt. | 01.03.2023 22:30:34 |
| Anna P. | 1 szt. | 21.11.2022 00:12:29 |
| Joanna F. | 1 szt. | 08.10.2022 17:32:45 |
| Szymon J. | 2 szt. | 10.07.2022 11:44:10 |
| Krystyna S. | 1 szt. | 31.05.2022 15:27:21 |
| Agnieszka S. | 1 szt. | 03.05.2022 23:10:20 |
| Urszula C. | 1 szt. | 23.02.2022 12:24:35 |