Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękny naszyjnik z okrągłym bursztynem zawieszony jest na łańcuszku typu żmijka. Posiada zapięcie z regulacją które umożliwia dopasowanie odpowiedniej długości. Wykonany z wysokiej jakości metalu o gładkiej, błyszczącej powierzchni w kolorze srebrnym. Bursztyn może się różnić kształtem i kolorem od pokazanego na zdjęciu, ponieważ każdy jest całkowicie niepowtarzalny. Wzór jest nowoczesny, bardzo starannie wykonany i prezentuje się przy tym niebanalnie i elegancko. Będzie pięknie prezentował się na naszej szyj zarówno do codziennego stroju jak i wieczorowej stylizacji.
Do kompletu polecamy bransoletkę i kolczyki z tym samym wzorem.
| Kod produktu: | rr1858 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny posrebrzany, naturalny bursztyn bałtycki |
| Kolor: | srebrny i żółtopomarańczowy |
| Długość zawieszki: | 1,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,7 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 47,0 cm |
| Długość regulacji: | 5,5 cm |
| Typ łańcuszka: | żmijka 1,5 mm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk z regulacją |
| Waga: | 9.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Elżbieta L. | 1 szt. | 31.07.2022 14:09:45 |
| Elżbieta O. | 1 szt. | 24.03.2022 11:49:13 |
| Marcela S. | 1 szt. | 06.01.2022 15:48:40 |
| Adriana C. | 1 szt. | 07.03.2021 11:38:40 |
| Hanna B. | 1 szt. | 19.11.2020 11:31:13 |
| Sylwia G. | 1 szt. | 26.06.2019 18:21:08 |
| Sylwia G. | 1 szt. | 26.06.2019 17:52:31 |
| Elżbieta P. | 1 szt. | 25.06.2019 12:01:28 |
| FAM S. | 1 szt. | 14.05.2019 12:59:53 |