Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Lekki wisiorek wykonany z niebieskiego sznurka jubilerskiego z drewnianymi elementami. Drewnianą przywieszką w kształcie koła i drewnianymi koralikami. W kole wypalony jest napis BFF -
Wisiorek Best Friends Forever jest doskonałą propozycją dla wszystkich przyjaciół. Podaruj go swojej najlepszej przyjaciółce bądź przyjacielowi, a zawsze będzie mieć Cię blisko siebie. W naszym sklepie znajdziesz ten wisiorek w rożnych wariantach kolorystycznych do wyboru. Zapraszamy do przeglądania.
| Kod produktu: | ar2472 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | niebieski, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Długość całkowita: | 74,0 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |