Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek w kształcie łzy, wykonany z nieszlachetnego metalu w kolorze srebra, z oczkiem z masy jubilerskiej w kolorze ciemnego grafitu. Zawieszony jest na długim łańcuszku z zapięciem.
Idealne połączenie czerni ze srebrem, mocnego wypełnienia z delikatna koronką. Starannie wykonany, z dużą dbałością o detale, wysoka jakość użytych materiałów. Doskonałe uzupełnienie każdego stroju, lekkie i dyskretne. Ażurowy wzór sprawia, że pomimo swojej wielkości, nie będzie on dominującym dodatkiem do stroju. Dyskretny lecz nie pozbawiony uroku.
| Kod produktu: | aj872 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze srebra, masa jubilerska |
| Długość zawieszki: | 4,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,2 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 67 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 14.68 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Beata W. | 1 szt. | 02.12.2022 00:07:08 |
| Robert Ś. | 1 szt. | 26.11.2022 14:15:10 |
| Danuta O. | 1 szt. | 13.11.2022 12:31:05 |
| Alicja B. | 1 szt. | 22.08.2022 10:35:10 |
| Tatiana O. | 1 szt. | 17.08.2022 12:38:40 |
| Ewa P. | 1 szt. | 12.06.2022 20:31:52 |
| Danuta Ś. | 1 szt. | 18.05.2022 12:13:48 |
| Inez P. | 1 szt. | 13.02.2022 13:01:59 |
| Ewa W. | 1 szt. | 04.02.2022 13:56:46 |
| Anna M. | 1 szt. | 02.02.2022 12:51:27 |
| Roksana J. | 1 szt. | 28.01.2022 14:21:11 |
| Ewa E. | 1 szt. | 20.01.2022 16:24:06 |
| Bozena D. | 1 szt. | 20.01.2022 01:06:32 |
| Bozena D. | 1 szt. | 17.01.2022 13:11:28 |
| Aleksandra R. | 1 szt. | 16.01.2022 19:59:16 |
| Anna S. | 1 szt. | 15.01.2022 20:38:49 |