Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Mały dyskretny wisiorek, w kształcie wiązanego krzyża, i kolorze ciemnego srebra. Zawieszony jest na elastycznej, kauczukowej lince z zapięciem.
Krzyż, jest jednym z podstawowych symboli magicznych, pochodzi z czasów wcześniejszych niż chrześcijaństwo. Stawiany był na polach, jako znak ochronny, gdzie miał zapewnić obfite zbiory, i ochronić przed szkodnikami. Krzyż występuje również w starogermańskich znakach runicznych. Znaku krzyża używali też Celtowie. Zazwyczaj krzyż wiązany był z wszelkimi formami kultu sił przyrody ogień, słońce, życie.
W ciągu wieków pojawiło się około 400 form krzyża.
| Kod produktu: | aj478 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru srebrnego |
| Długość: | 2,6 cm |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 44 cm |
| Typ rzemyka: | czarny, kauczukowy |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 4.22 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Daniel W. | 1 szt. | 14.02.2026 14:37:41 |
| Julia m. | 1 szt. | 14.01.2026 15:41:38 |
| Danuta L. | 1 szt. | 20.11.2025 17:58:52 |
| Maria R. | 1 szt. | 07.04.2025 15:04:34 |
| Michalina M. | 1 szt. | 21.02.2025 22:58:04 |
| Andrzej W. | 1 szt. | 26.07.2024 10:46:43 |
| Ewa M. | 1 szt. | 09.09.2023 11:26:59 |
| Monika S. | 1 szt. | 05.04.2022 18:39:10 |
| Joanna M. | 1 szt. | 08.12.2021 21:47:19 |
| Oliwier G. | 1 szt. | 17.11.2021 17:25:14 |
| Krzysztof C. | 2 szt. | 07.10.2021 12:04:02 |
| Kevin O. | 1 szt. | 12.08.2021 17:28:01 |
| Żaneta M. | 1 szt. | 05.02.2021 23:11:08 |
| Julia m. | 1 szt. | 17.11.2020 03:43:08 |
| Elżbieta B. | 1 szt. | 07.08.2020 13:50:53 |
| katarzyna K. | 1 szt. | 09.03.2020 13:03:52 |