Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek w kształcie krzyżyka, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze ciemnego srebra, z wypełnieniem z czarnej masy jubilerskiej. Zawieszony jest na elastycznej, kauczukowej lince z zapięciem.
Krzyżto jeden z najstarszych symboli ludzkości często używany jako element herbu. Zazwyczaj wiązano go z jakąś formą kultu sił przyrody (ogień, słońce, życie). Stawiany na polu, miał ochraniać plony przed wszelkimi kataklizmami.
W Babilonie i Asyrii od ok. XVII w. p.n.e. znak krzyża był symbolem boga-słońca.
| Kod produktu: | aj1557 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru srebrnego,masa jubilerska |
| Długość: | 4,5 cm |
| Szerokość: | 3,0 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 44 cm |
| Typ rzemyka: | kauczukowy, kolor czarny |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 6.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ewa J. | 1 szt. | 31.01.2024 20:56:58 |
| Wiktoria B. | 1 szt. | 30.12.2023 08:58:56 |
| Katarzyna W. | 2 szt. | 21.11.2023 18:39:14 |
| Marta S. | 1 szt. | 16.11.2023 14:31:07 |
| Magda o. | 1 szt. | 10.06.2023 20:13:20 |
| Magda o. | 1 szt. | 08.06.2023 21:51:40 |
| Aleksandra K. | 1 szt. | 07.05.2023 22:12:25 |
| Monika K. | 1 szt. | 11.04.2023 09:25:47 |
| Magdalena G. | 1 szt. | 14.02.2023 19:36:48 |
| Hanna S. | 1 szt. | 17.08.2022 12:42:24 |
| Sara K. | 1 szt. | 03.07.2022 23:34:01 |
| Marysia S. | 1 szt. | 04.02.2022 12:57:48 |
| Maria B. | 1 szt. | 12.01.2021 18:36:16 |
| Karol S. | 1 szt. | 03.07.2020 12:42:15 |
| Damian K. | 1 szt. | 09.04.2019 23:47:14 |
| Marcin K. | 1 szt. | 03.02.2018 07:46:52 |