Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisior męski w formie połączonego kła i kotwicy z centralnie umieszczoną cyrkonią. Wykonany z wysokiej jakości polerowanego metalu nieszlachetnego o błyszczącej powierzchni, który wyglądem imituje stare srebro. Szczegóły są wyraźne, ukazane z najwyższą starannością. Elementy wklęsłe są delikatnie ciemniejsze co dodaje tajemniczego charakteru. Wzór zawieszony jest, poprzez zdobiony łącznik, na łańcuszku typu żmijka z zapięciem i regulacją długości.
Kotwica symbolizuje bezpieczny powrót do portu lub dotarcie do celu podróży.| Kod produktu: | rr86 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru ciemnego srebra |
| Szerokość: | 2,4 cm |
| Długość całkowita: | 6 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 53 cm |
| Długość regulacji: | 5,7 cm |
| Typ łańcuszka: | żmijka 1,5 mm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk z regulacją |
| Rodzaj cyrkonii: | szklana, bezbarwna |
| Waga: | 19.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Bartosz P. | 1 szt. | 01.05.2023 17:13:58 |
| Karolina Z. | 1 szt. | 26.04.2022 22:25:42 |
| Joanna J. | 2 szt. | 19.04.2022 14:40:33 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 30.01.2022 20:44:37 |
| Jacek J. | 1 szt. | 10.03.2021 15:20:30 |
| Grzegorz P. | 1 szt. | 31.01.2021 19:39:52 |
| Grzegorz P. | 1 szt. | 14.01.2021 20:25:08 |
| Daniel W. | 1 szt. | 31.12.2020 09:02:22 |
| Radek k. | 1 szt. | 16.11.2020 13:11:48 |
| Darek K. | 1 szt. | 08.03.2020 15:07:16 |
| Justyna M. | 1 szt. | 25.12.2019 19:57:48 |
| Maciej B. | 1 szt. | 04.05.2019 17:05:06 |
| Norbert K. | 1 szt. | 08.03.2019 12:36:12 |
| Roksana S. | 1 szt. | 03.03.2019 21:39:43 |
| Joanna G. | 1 szt. | 06.06.2018 14:43:23 |
| Dominik C. | 1 szt. | 31.05.2017 19:49:42 |