Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Duża masywna zawieszka wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym, wypełniona masą jubilerska w kolorze czerwonym. Zawieszka zawieszona jest na długim łańcuszku z mocnym zapięciem zapinana na karabińczyk.
Pacyfa, pacyfka to uniwersalny i międzynarodowy symbol pacyfizmu, czyli pokoju. Pochodzenie tego znaku sięga bardzo dawnych czasów. Symbol ten można odnaleźć np wśród znaków pisma runicznego. Jest prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym symbolem tego rodzaju, popularniejszym niż gałązka oliwna czy też biały gołąb.
Została zaprojektowana przez Geralda Holtoma, w związku z protestami Brytyjczyków przeciw używaniu broni nuklearnej.
| Kod produktu: | ar2350 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze ciemnego srebra, masa jubilerska |
| Kolor: | czerwony |
| Długość zawieszki: | 6,1 cm |
| Średnica: | 5,3 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 67,0 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 22.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Krzysztof S. | 1 szt. | 16.04.2023 17:35:33 |
| Agnieszka Ł. | 1 szt. | 30.05.2022 22:05:46 |
| Ewa S. | 1 szt. | 26.03.2022 19:50:35 |