Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisiorek z symbolem Anarchii, wykonany ze sznurka jubilerskiego koloru czarnego. Drewniana przywieszka w kształcie koła oraz drewniane koraliki nadają mu niepowtarzalny charakter. Obwód wisiorka regulowany za pomocą ruchomych węzłów. Naszyjnik jest bardzo lekki i wygodny. Zrobiony z naturalnych materiałów.
Symbol ten oznacza, że „Anarchia jest porządkiem” w myśl maksymy francuskiego polityka i ekonomisty, którego nazywa się ojcem anarchizmu. W myśl tej interpretacji litera „A” oznacza anarchię, natomiast okrąg to naturalny ład.
| Kod produktu: | ar2486 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Długość całkowita: | 74,0 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Krzysztof G. | 1 szt. | 13.09.2023 13:16:36 |
| Artur m. | 1 szt. | 31.10.2022 17:45:09 |