Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 707 szt.
Wisiorek czerwony z drewnem BFF

Wisiorek czerwony z drewnem BFF

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Czerwony Wisiorek Best Friend

Przedstawiamy wyjątkowy wisiorek, który jest symbolem trwałej przyjaźni i bliskości. Ten niepowtarzalny dodatek został stworzony z myślą o tych, którzy cenią oryginalność oraz głębokie więzi. Wykonany z najwyższej jakości czerwonego, woskowanego sznurka jubilerskiego, ten wisiorek nie tylko przyciąga wzrok swoją intensywnością koloru, ale także gwarantuje trwałość i komfort noszenia na co dzień.

Sercem tego wyjątkowego wisiorka jest okrągła, drewniana przywieszka, która nosi w sobie wygrawerowane słowo „BFF” – skrót od „Best Friends Forever”. To więcej niż biżuteria; to obietnica trwałej przyjaźni, wspomnienie niezliczonych wspólnie spędzonych chwil i symbol nierozerwalnego związku. Wypalony napis dodaje przywieszce niepowtarzalnego charakteru i osobistego dotyku, sprawiając, że jest to idealny prezent dla tej wyjątkowej osoby w Twoim życiu.

Regulowana średnica wisiorka, dzięki zastosowaniu ruchomych węzłów, pozwala na idealne dopasowanie do każdej sylwetki i stylu. Bez względu na to, czy preferujesz noszenie biżuterii bliżej szyi, czy też luźniej, ten wisiorek z pewnością spełni Twoje oczekiwania, oferując zarówno wygodę, jak i styl.

Niech ten wisiorek będzie wyrazem Waszej niezachwianej przyjaźni, przypomnieniem o wspólnych przygodach i marzeniach. Idealny na prezent, czy to z okazji urodzin, rocznicy przyjaźni, czy po prostu jako spontaniczny gest wdzięczności, ten wisiorek z pewnością zostanie przyjęty z otwartymi ramionami.

Podaruj ten wisiorek swojemu „BFF” i pozwólcie, aby stał się nie tylko pięknym dodatkiem, ale także trwałym symbolem Waszej wyjątkowej więzi.

Co oznacza bff

BFF to akronim pochodzący z języka angielskiego, oznaczający "Best Friends Forever", co w dosłownym tłumaczeniu na język polski znaczy "Najlepsi Przyjaciele na Zawsze". Ten termin wyraża nie tylko głęboką i trwałą przyjaźń między dwoma osobami, ale również obietnicę stałego wsparcia, zaufania i niezachwianej lojalności. To więcej niż zwyczajna przyjaźń; to rodzaj duchowego braterstwa lub siostrzeństwa, gdzie obie strony rozumieją się bez słów, dzielą wspólne wartości, marzenia i wspomnienia.

Użycie akronimu BFF nie ogranicza się tylko do młodzieży czy środowisk szkolnych, gdzie pojawił się najwcześniej. Dziś termin ten jest powszechnie rozpoznawany i używany przez ludzi w różnym wieku, aby określić te wyjątkowe osoby w ich życiu, z którymi dzielą szczególną więź. To wyraz uznania dla tych, którzy są obok nas nie tylko w momentach radości, ale również w trudnych chwilach, oferując swoje wsparcie, empatię i zrozumienie.

Posiadanie BFF to posiadanie skarbu; to ktoś, kto inspiruje nas do bycia lepszymi wersjami siebie, ktoś, kto świętuje nasze sukcesy i pomaga nam stanąć na nogi po porażkach. To osoba, która zna nasze najgłębsze tajemnice, najdziksze marzenia, i mimo wszystko wybiera, aby być u naszego boku.

Wyrażenie "BFF" często znajduje swoje miejsce w kulturze popularnej, mediach społecznościowych, a nawet w biżuterii i akcesoriach, takich jak wisiorki, bransoletki czy ubrania, stanowiąc wizualny i materialny symbol trwałej przyjaźni. Przedmioty te, noszone z dumą, przypominają o wartościach takich jak miłość, przywiązanie i niezachwiana lojalność, które są fundamentami każdej głębokiej przyjaźni.

Podsumowując, BFF to nie tylko skrót, ale przede wszystkim symbol głębokiej, trwałej więzi, którą dzieli się z kimś, kto jest więcej niż przyjacielem – jest częścią naszego życia, naszych doświadczeń i naszej przyszłości. To przypomnienie, że prawdziwa przyjaźń przetrwa próbę czasu, dystansu i wszelkich życiowych zmagań.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2488
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:sznurek jubilerski, drewno
Kolor:brązowy, czerwony
Długość zawieszki:2,0 cm
Szerokość zawieszki:2,0 cm
Długość całkowita:74,0 cm
Typ sznurka:sznurek jubilerski woskowany 2 mm
Typ zapięcia:węzeł
Waga:2.4 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Dla Przyjaciela
  • Drewniany wisiorek
  • Kolor czerwony
  • Regulowany obwód


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


nan l.1 szt.19.03.2022 10:19:03


Zobacz podobne produkty