Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 055 szt.
Urocze srebrne motylki

Urocze srebrne motylki

Nasza cena:11,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Kolczyki Wkrętki Małe Srebrne Motylki

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej finezji i wdzięku naszych uroczych kolczyków, które stanowią harmonijną połączenie delikatności i wyrafinowania. Kiedy zerkniesz na nie, przeniesiesz się do krainy subtelności, gdzie każdy detal odzwierciedla piękno natury.

Te niezwykle kobiece kolczyki są niczym małe dzieła sztuki, wykute z najwyższej jakości stali szlachetnej, co gwarantuje ich trwałość i niezmienny blask przez wiele lat. Ich subtelną srebrną barwę można porównać do promieni księżyca odbijającego się na delikatnej tafli wody, tworząc magiczną atmosferę wokół noszącej je kobiety.

Motylki, których kształt jest inspiracją dla tych wyjątkowych kolczyków, symbolizują przemianę, wolność i lekkość bytu. Każdy motyl na tych kolczykach wydaje się unoszący się na wietrze, gotowy rozsiąść swe skrzydła i podążyć za swoimi marzeniami. Ich gładka, błyszcząca powierzchnia przypomina o płynnym locie przez przestrzeń, emanując zarazem elegancją i pewnością siebie.

Zapięcia na zatyczki są nie tylko praktyczne, ale również dyskretne, pozwalając kolczykom zachować swój delikatny urok i niezakłóconą harmonię. Dzięki nim, nosząca je kobieta może cieszyć się wygodą noszenia bez obawy o ich utratę.

Te wyjątkowe kolczyki to nie tylko biżuteria - są one manifestacją kobiecej siły, gracji i wewnętrznego piękna. Niech będą one twoim towarzyszem w codziennych podróżach, przypominając, że największą siłą jest delikatność, a najpiękniejsze rzeczy często są najprostsze.

Daj się porwać magii tych uroczych kolczyków i dodaj swojej codziennej stylizacji odrobinę lekkości i elegancji.

Motyl gatunki

Motyle fascynują ludzi od wieków swoją różnorodnością i pięknem. Istnieje ponad 150 tysięcy znanych gatunków motyli na całym świecie, z czego większość zamieszkuje tropikalne regiony. Każdy z tych gatunków posiada unikalne cechy, kolory i wzory na skrzydłach, co sprawia, że ​​motyle są niezwykle interesującymi stworzeniami.

Niektóre gatunki motyli, takie jak monarcha, przemierzają setki kilometrów w swoich rocznych migracjach, stanowiąc spektakularne widowisko dla obserwatorów przyrody. Inne gatunki, jak na przykład motyle nocne, zachwycają swoją subtelną urodą i niezwykłymi zdolnościami kamuflażu.

Motyle można podzielić na kilka głównych rodzin, takich jak motyle dziennikowate (Papilionidae), motyle modraszkowate (Lycaenidae), czy motyle bielinkowate (Pieridae). Każda z tych rodzin obejmuje szeroki zakres gatunków, które różnią się kształtem ciała, rozmiarem, barwą i zachowaniami.

Niektóre gatunki motyli są zagrożone wyginięciem z powodu utraty siedlisk naturalnych, zanieczyszczenia środowiska i zmian klimatycznych. Dlatego ważne jest, abyśmy dbali o zachowanie różnorodności motyli i ich środowiska życia.

Obserwowanie motyli w ich naturalnym środowisku może dostarczyć niezapomnianych wrażeń i stanowić inspirację dla naukowców i artystów. Ich piękno i złożone zachowania stanowią niezwykłe pole badawcze, które przyczynia się do zrozumienia natury i różnorodności życia na Ziemi.

Różnorodność gatunków

Istnieje ogromna różnorodność gatunków motyli na całym świecie, z których każdy posiada unikalne cechy, kolory i wzory na skrzydłach. Oto kilka głównych rodzin motyli oraz niektóre z najbardziej charakterystycznych gatunków:

 1. Motyle dziennikowate (Papilionidae):
  • Monarcha (Danaus plexippus) - jeden z najbardziej znanych motyli, znany ze swojej długotrwałej migracji.
  • Motyl królowej Aleksandry (Papilio alexanor) - odznacza się jaskrawymi kolorami i charakterystycznym wzorem na skrzydłach.
 2. Motyle modraszkowate (Lycaenidae):
  • Modraszek ikar (Polyommatus icarus) - jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych modraszków w Europie.
  • Modraszek telejus (Polyommatus teleius) - wyróżnia się intensywnie niebieskimi skrzydłami u samców.
 3. Motyle bielinkowate (Pieridae):
  • Bielinek kapustnik (Pieris brassicae) - gatunek powszechnie spotykany w Europie, przyciąga uwagę swoimi białymi skrzydłami z czarnymi plamkami.
  • Bielinek rzepnik (Pieris rapae) - gatunek pospolity w Ameryce Północnej i Europie, charakteryzujący się białymi skrzydłami.
 4. Motyle nocne (Noctuidae):
  • Sóweczka siewkowa (Agrotis segetum) - często widywana w uprawach rolnych, odznacza się jasnymi plamami na skrzydłach.
  • Polówka jesienna (Noctua pronuba) - jedna z największych polówek w Europie, charakteryzuje się różnorodnością barw na skrzydłach.
 5. Motyle gołębiowate (Nymphalidae):
  • Rusałka pawik (Aglais io) - ma charakterystyczne oczka na skrzydłach przypominające oczy pawia.
  • Rusałka admirał (Vanessa atalanta) - odznacza się intensywnie czerwonymi skrzydłami z czarnymi i białymi detalami.


Specyfikacja

Kod produktu:cj1928
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:stal szlachetna, kolor srebrny
Kolor:srebrny
Szerokość:1,0 cm
Wysokość:1,0 cm
Typ zapięcia:sztyft ok 1,2 cm
W opakowaniu:2 szt.
Waga:1.2 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Kolczyki celebrytki
 • Małe wkręty
 • Delikatny wzór
 • Błyszcząca powierzchnia


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:11,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Rafał Z.1 szt.02.12.2023 16:12:07
Joanna K.2 szt.05.04.2021 14:03:11
Natalia F.1 szt.03.12.2020 15:51:08


Zobacz podobne produkty